Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 75W | Auto AK-47


Recommended Posts

A jednak wróciłem wcześniej B)

 

Nasiona: 1x Auto AK-47

Box: 30x30x60(wyłożony kocem ratunkowym)

Ziemia: Mieszanka: trochę wszystkiego[ziemia spod pokrzyw, kermazyt, drobne kamyczki, kurzak, torf- do tego jak dojdzie paczka to dorzucę perlit i ukorzeniacz]

Doniczki: robiona pod box[26*26*20]wychodzi jakieś 10litrów, chyba sporo jak na tak mały box.

Nawozy: zamówiłem tabletki BioTabs, więc przełamię jedną tabletkę i po obu stronach doniczki włożę

Wentylacja: 1 wlotowy za doniczką/ otwór wylotowy u góry

Oświetlenie: CFL  23W,32W- 2700K  , 20W, 6500K

 

Do tego jako ogrzewanie żarówka 75W podłączona do termostatu, temp nie powinna spadac poniżej 20*C

 

 

Do wody nasionko trafiło dnia 2 lutego. Dziś tj. 5 luty trafiło do kubeczka, dni będę liczył od wyjścia z ziemi. Z buszkiem :blant:

20160202_182231.jpg

20160203_175321.jpg

20160205_194959.jpg

20160205_195013.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wtrącę się w rozmowę.. Bo do obserwacji zakłada się żarówki led, a jak ja ogrzewam box zwyklą, najzwyklejszą żarówą 75W to może to wpłynąć na rozwój rośliny? W nocy, podczas ciemni też świeci. Oczywiście nie świeci non top,tylko co kilka minut się włącza, aż dogrzeje.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wtrącę się w rozmowę.. Bo do obserwacji zakłada się żarówki led, a jak ja ogrzewam box zwyklą, najzwyklejszą żarówą 75W to może to wpłynąć na rozwój rośliny? W nocy, podczas ciemni też świeci. Oczywiście nie świeci non top,tylko co kilka minut się włącza, aż dogrzeje.

 

nie robi sie takich rzeczy, będa sie hermić. A najgorsze jest własnie włączanie i wyłączanie co jakiś czas, rośliny sie wtedy budzą co chwile.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+