Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | White Widow x Big Bud


Recommended Posts

Jutro zamawiam te dwie rzeczy: /admin - link wygasł/

 

 

Pestki właśnie poleciały na chusteczki, jutro wrzucę jakieś foty.

 

Pozdro!

 

 

***EDIT*** 27/1/2016 21:00

 

 

7/9 pestek pokazało już kiełki (ok 4-7mm), na 2 pozostałych zrobiłem precrushing. Foty wrzucę jak pójdą do gleby do kubeczków, bo teraz w sumie nie ma czego. Poza tym zmieniłem im z godzinę temu wodę i zarazem powietrze no i nie chcę niepotrzebnie znowu otwierać torebek do zdjęcia (sorry, nie pomyślałem wcześniej o fotkach).

 

Zgodnie z tym co napisałem zamówiłem dziś zestaw nawozów Atami i wentylator mieszający 23W.

 

Big up!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 pestek (z naprawdę sporymi kiełkami, dwa czy trzy miały jakoś 2-3cm) poszło do gleby do udrożnionych kubeczków do growboxa z włączoną wentylacją i wyłączonym światłem. Pozostałe dwa mają minimalne kiełki, a drugie dwa około 4-5mm. Zrobiłem foty, jednak niestety ich nie dodam, bo nie miałem karty pamięci w aparacie i gdzieś tam się niby zapisały, ale nie mam kabla i zrzucam foty przez czytnik kart. Sorki. Tym "opóźnionym" oczywiście znowu zmieniłem wodę i powietrze. Myślę, że jutro wieczorem dołączą do swoich bardziej dojrzałych koleżanek. (a jak coś to mam w zapasie jeszcze 3 identyczne pestki).

Proszę wierzyć mi na słowo ;p wiem, że growlog bez zdjęć to słaby growlog, ale niedługo uzupełnię braki. No i jak już będzie co oglądać to rzecz jasna dam Wam nacieszyć oko :)

 

Mam nadzieję, że jutro przyjdzie przesyłka.

 

Postanowiłem jednak postawić na fotoperiod 12/1 na wegu.

 

Pozdro!

 

PS: nie wiedziałem czy pisać nowego posta czy edytować poprzedniego, ale chyba luz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 pozostałe nasiona ledwo pokazały kiełki (może 1-2mm), może coś z nich jeszcze będzie, zobaczymy. Jak coś to mam 3 zapasowe, bo chcę zapełnić 9 doniczek.

 

Mam inny kłopot. Na jednym czy dwóch kiełkach widziałem jakby białe włoski (pleśń czy inne gó**o), ale mówię to z perspektywy czasu - wcześniej myślałem, że to kawałki warstwy chusteczki (choć przeszła myśl, że to pleśń), którą były przykryte no i sam już nie wiem. Może za bardzo dramatyzuję a może dałem ciała. Kurna kiełkowałem już nie raz (choć jestem zielony to mam za sobą z 4 outy i 1 czy 2 indory) i nigdy nie miałem takiego problemu, może i teraz sobie coś ubzdurałem, bo jeszcze nie widzę roślinek. Robiłem tak jak zawsze (na chusteczkach, zlewałem nadmiar wody, zamknięte w sporej torebce i cały czas we włączonym komputerze, właściwie cały czas w ciemności; co jakieś 24h wymiana wody i powietrza). Nie wiem co mogłem popsuć. Jak nie uda mi się to kiełkowanie to hejtujcie mnie ile wlezie!!! No ale mam nadzieję, że dramatyzuję i piszę czarne scenariusze. W najgorszym wypadku zamówię po prostu kolejną porcję nasion, bo bardzo (może właśnie za bardzo i stąd ten post) zależy mi na tym projekcie. Pozostałe 7 jest w boxie w ciemni przy włączonej wentylacji, jeszcze nie wyszły (wtedy włączę im światło 12/1); zobaczymy co to będzie.

 

Dzisiaj przyszła paczka z nawozami i wentylatorem (jest niesamowicie cichy).

 

Oby się udało, bo będzie mi mega wstyd (przed Wami, bo dla tego wujka kumpla i tak w końcu zrobię to dobrze i skończę ten projekt).

 

Pozdro!

 

@PanikaGoryla dzięki i obyś miał rację

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W końcu pokazało się jakieś życie, dodaję też fotę warunków panujących w boxie (jeszcze nie włączyłem lampy, chodzi sama wentylacja). Chciałem dodać zdjęcie nowego wentylatora, ale przypadkiem usunąłem je z karty pamięci.

 

pierwsze 4

warunki #1

nawozy

 

Mam nadzieję, że jeszcze wystartują chociaż dwie rośliny z tych co już są zamontowane, bo akurat zostały mi 3 pestki. Nie rzygam funtami, ale jak trzeba będzie to dokupię parę nasion.

 

Kiedy włączyć im światło? Już?

 

A te, których nie ma jeszcze na powierzchni mogę na czas aż się nie pokażą schować do jakiejś szafki, aby miały ciemno?

 

Kiedy zrobić im pierwsze turbodoładowanie jakimś nawozem czy czymś takim?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+