Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Porady jak zachować bezpieczeństwo przy robieniu zakupów przez internet.


Macky

Recommended Posts

Nie wiem czy to dobra rada, ale polecam paczkomaty. Za piątkę można kupić starter, z którego będziemy częściej czy rzadziej odbierać sms z numerem do odbioru naszej przesyłki. Co prawda płacenie kartą w paczkomacie jest ryzykowne, więc najlepiej opłaty dokonać jak napisał Vito, na poczcie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Tak z ciekawości - co z zamawianiem z polskich sklepów za granice ? Polska policja sie tym raczej nie zainteresuje, czy sie myle ? Ebay ? Amazon ? 

 

Rozumiem że najlepiej poprostu załadowac dupsko w auto i jechać zapłacic gotówką i odjechać, najlepiej jeszcze żeby ktoś za nas kupił - ale jednak bardzo ciekawi mnie jak to jest z wysyłką do innego kraju ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tak mi się wydaję :) Kod przychodzi na podany nr. tel. i na e-maila. Przy odbiorze wpisuję się podany nr telefonu, i kod który dostaje się na ten nr. i na email. W przypadku podania fejkowego nr. tylko na email. Chociaż jak kiedyś kupowałem na allegro, kod dostałem tylko na telefon, ponieważ sprzedawca emaila podał swojego, ale w przypadku growshopów i seedbanków to raczej się nie zdarzy :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 lata później...

Witam telefon musi być aktualny z numerem działającym bo na niego przychodzi sms z kodem do paczkomatu. Jak zdobyć numer chyba nie muszę pisać logicznie można dojść do wszystkiego, bezpieczeństwo jest najważniejsze przypominam moi drodzy wszystkim ale też trzeba pamiętać że tajne służby czuwają i jak ktoś mocno się szyfruje służby tracą swój cenny czas i przez to będą musieli was namierzyć,dlatego trzeba myśleć i przemyśleć kilka spraw aby się nie sparzyć pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

49 minut temu, Judaista napisał:

Kod odbioru paczki z paczkomatu przychodzi też na email. Nr telefonu może być zmyślony, ale musisz go pamiętać, żeby wpisać w paczkomacie przy odbieraniu paczki.

Potwierdzam, bo sam tak robię ? A maila można założyć przez TOR'a, do tego jeszcze na jakimś darkwebowym serwisie. Jedyny przypał to nagranie z monitoringu paczkomatu, trzymają je podobno 3-4 tyg. ,ale zawszę można się zakamuflować ?  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+