Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Sugar Gom, AutoMazar - produkcja nasion


Recommended Posts

Z ręką na sercu macie foty jutro, dzwoniłem już do kolesia po aparat to jutro wam lepszej jakości ogarnę. Ogólnie mało czasu panną poświęcam w tym roomie, bo obecnie pilnuję innej "stodoły". Nie ukrywam roboty jest od groma, a ręce są tylko dwie jak to mówią. Do jutra zatem i dzięki za zainteresowanie!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Obiecałem zdjęcia aparatem, wrzucam z telefonu. Cóż może aż tak źle to nie wygląda. 6 Panien było hermionych, przeżyło 5. Panny wysadzane 3 tyg. później dogoniły już transwestytki, które po opryskach przez 2,5-3 tyg. stały w miejscu praktycznie. Mam mało czasu na tego Boxa, zajmuję się aktualnie "większą szopą" ale wydaje mi się, że zbytnio tego nie odczuwają. Zostały 34 sztuki z 43, te słabsze albo lekko zmutowane wywaliłem od razu, po co później biegać za jakimś syfem.

med_gallery_43077_1573_252582.jpg

 

med_gallery_43077_1573_310217.jpg

 

med_gallery_43077_1573_302252.jpg

 

med_gallery_43077_1573_902431.jpg

 

Tutaj fotka całości przed opryskiem z Canna Cure:

 

med_gallery_43077_1573_101972.jpg

 

A tutaj po oprysku:

 

med_gallery_43077_1573_1795222.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pamietaj by pozniej rosliny hermione sts spalic w piecu nie powinno sie uzywac suszu z tych roslin.Nasiona z hermionej rosliny tez nie nadadza sie zbytnio bo spora czesc bedzie sie hermic choc mozna uzyskac pokolenie S1 do krzyzowek to stabilnej rosliny trzeba szukac wytrwale ja testujac a to szkoda czasu .Pozdro i zycze duzo zdrowych nasion do obsiania kilku hektarow :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiem wiem, że hermioną się wywala. Dzięki za dobre słowo.

 

Domyśla się ktoś może ile mw. czasu trzeba żeby jajca się pootwierały i zaczęły pylić? W miejscach gdzie są duże skupiska małych babnanów takich żółtych niektóre jak by się pootwierały, ale nie ma chyba w nich pyłku.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+