Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Sugar Gom, AutoMazar - produkcja nasion


Recommended Posts

Grow micro i bloom dalem tak malo poniewaz panny maja 3 dni podajrze, a musialem je dac zeby mi ph wyregulowaly po cannazym i rhizotonic. Dla scislosci tam jest dla ro chyba podane i nad tabela pisze ze dla malych jak juz 1ml/1L. Gdybym dal planowo to w polaczeniu z rhizotonic i cannazym ec by popalilo korzenie tym malenstwa. Nawilzacz bede modyfikowal dzisiaj na 90% ew. Jutro gdybym nie mial czegos. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panie w ziemi dostają codziennie po 500ml wody z nawozami, Panny w Hempy Bucket tak samo ale 1L. Gołym okiem widać różnice w wielkości między glebą, a Hempy Bucket ale korzenią brakuje jeszcze z 5-6cm do pożywki to dlatego, myślę że za 2-3 dni gdy już korzenie się rozrosną nadrobią wszystko w trymigi. Te w Hydro wczoraj dostały oprysk z 1ml Canna Rhizotonic w 20ml wody. Na 10L wody daję im teraz 12ml AN grow/micro/bloom, 25ml canna rhizotonic, 2 krople hesi super vit, i 15ml canna cannazym. Nie widać przenawożenia, lecz te po oprysku mają lekkie plamki po wodzie ale ch*j tam, dzisiaj oprysk został powtórzony. Temp. 26 stopni wilgotność 70%. Dla ciekawych dodam że woda ze studni po wlaniu do beczki miała ph 7, po dwóch dniach napowietrzania miała już minimalnie ponad 8, po dodaniu canna cannazym, hesi super vit oraz canna rhizotonic ph jest równe między 6,3-6,8 a po dodaniu AN grow/micro/bloom równiutkie 5,6 tak więc te ich ph perfect działa idealnie na kranówie jak i na wodzie ze studni.

 

med_gallery_43077_1573_645020.jpg

 

med_gallery_43077_1573_585639.jpg

 

med_gallery_43077_1573_301024.jpg

 

med_gallery_43077_1573_583918.jpg

 

med_gallery_43077_1573_452453.jpg

 

Możliwe że ta różnica w wielkości to różnica nie medium tylko wigoru pestek? Bo w hydro są 3 AutoMazary a w glebie sam Sugar Goom?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Panowie we worek wrzucę UPa o ile komuś wgl. na tym zależy. Mam pytanie do was, została mi jeszcze jedna kamera z funkcją MMS, opłaca się ją wrzucać do pomieszczenia z roślinami wprost na drzwi tak aby od razu waliła fotę na pysk w razie w? Inne mam już do o koła obiektu porozkładane i tylko ta jedna mi leży w domu (szkoda żeby się marnowała). Jest sens czy odpuścić ją lepiej ?

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie we worek wrzucę UPa o ile komuś wgl. na tym zależy. Mam pytanie do was, została mi jeszcze jedna kamera z funkcją MMS, opłaca się ją wrzucać do pomieszczenia z roślinami wprost na drzwi tak aby od razu waliła fotę na pysk w razie w? Inne mam już do o koła obiektu porozkładane i tylko ta jedna mi leży w domu (szkoda żeby się marnowała). Jest sens czy odpuścić ją lepiej ?

zalezy zalezy montuj kamere a co tam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więc tak, hak na kamerę zainstalowany, kamera wylatuje do Boxa w czwartek. Nawilżacz już powiercony, wąż przygotowany więc w czwartek nawilżacz będzie sobie brał wodę z 220L beczki, o niego się zatem już nie boję. Pozostałe 34 sztuki przeznaczone na Matki siedzą w kostkach już, 2 jeszcze nie wyszły ale widać w środku, że już się przebijają. Panie od 6 dni dostają codziennie mocny oprysk aż ścieka Feminizatorem. Opryski zacząłem od razu po pokazaniu płci. Jutro przyjeżdża drugi Feminizator bo gdybym pryskał co 48h to by mi jedna butla na 6 sztuk wystarczyła, a że walę co 24h to muszę drugiej użyć. Od 6 dni nie dostały ani wody ani nawozu, ponieważ mocno je przelałem i nadal na 4-5cm mają wilgotno, mimo to nie widać żadnych oznak może prócz kilku oklapłych liści. Z dnia na dzień gołym okiem widać mega przyrost. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem, tutaj graty dla Bebooka za geny bo pełen kozak. Na dworze mam 0,5 stopnia na plusie, warunki w boxie to 22 stopnie i 50% wilgotności. Zapomniał bym, Hempy Bucket poszły się je**ć, na ich miejsce te same wiadra ale z wywierconym odpływem na dole z ziemią Plagron LightMix/Jakieś gó**o z ogrodniczego 50/50. Czas zatem na foty:

 

med_gallery_43077_1573_537083.jpg

 

med_gallery_43077_1573_716586.jpg

 

med_gallery_43077_1573_814008.jpg

 

med_gallery_43077_1573_569811.jpg

 

med_gallery_43077_1573_911233.jpg

 

Pozdrawiam!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj dostały ostatni raz bardzo mocny oprysk Silver Spray, aż ciekło z nich. Wczoraj mimo, że miały jeszcze wilgotną ziemię na 4cm wlałem im po 100ml wody z nawozami bo jedna już grymasiła trochę na listku. Na 600ml wody poszło:
-Advanced Neutrients po 3ml Grow, Micro i Bloom
-Canna 5ml Boost, Rhizotonic
-Plagron 0,5ml Green Sensation

Dzisiaj sytuacja z listkiem się poprawiła, nabrał już koloru po całości i wszystko pcha się do przodu, wszystkie to damki, a na dwóch podajże jak by się już małe jajca formowały. 

 

med_gallery_43077_1573_119436.jpg

 

med_gallery_43077_1573_290766.jpg

 

med_gallery_43077_1573_323563.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+