Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

Recommended Posts

Witam.

Kiedyś już miałem tu konto i growloga z critical + ale było to ze 2 lata temu i nie pamiętam nicku. Nie mogę też znaleźć growlogu :)

Nasiona: 3x Pakistan Ryder Autoflowering Feminised (źle zamówiłem miały być 4 ale już lecimy z tym co mamy)

Oświetlenie: Lampa HPS 250W cool tube 8" średnica

Fotoperiod: 20/4

Box: 0,25m2 Darkroom

Podłoże: Donice 4x11l   Terra profesional

Nawozy: Brak macie jakieś pomysły co i gdzie na wyspach dostać proszę o info (potrzebuje odpowiednik biohumusa i panton K)

Wentylacja: Mieszający wiatrak łazienkowy 125mm, + zamknięty obieg cooltube wentylator łazienkowy 125mm wypychający powietrze z cooltube poza growboxa 

Dodatkowe info: podlewam odstaną wodą z kranu sprawdzam ph kropelkowym testerem zbijam ph do 6

PS: czekam aż wyjdzie trzecia roślinka. Pierwsza roślinka troche wyciągnięta bo przez 15h był problem z HPS

gallery_43481_1555_222287.jpg

gallery_43481_1555_225524.jpg

A powiedz jeszcze, jak doswiadczenia z critical+ ? No i czy tez ją miales pod tym hps ? Heh i seedbank ;D

seedbank: seedsman

Co do criticala z 4 roślin jakieś 60g wyszło była to moja pierwsza uprawa i naprawdę sporo problemów z oświetleniem miałem bodaj tydzień bez HPS balast zepsuł się i awaryjnie na MHS 50w były :)

Cześć dodaje nowe zdjęcia niestety jedno nasionko niewykiełkowało więc zostajemy z dwoma roślinkami.
Dzień 7. Niepokoi mnie trochę kolor żyłki u jednej z roślinek u drógiej również jest podobnie tyle że słabiej. 
Czy ktoś mógł by zdiagnozować lub zapewnić mnie że wszystko ok? :) Z góry dzięki.

20151208 225902

20151208 225855

20151208 225908

Ja osobiscie nie widze powodu do zmartwien, wszystko pieknie idzie ;) Mlode liscie ladnie wygladaja wiec bez spiny, luzno ;) Skoro zostales z 2 plantami to nie myslales dokupic dwoch nasion jeszcze ? Szkoda marnowac prad ;)

Prądu mi nie szkoda mam wliczony w opłatę za mieszkanie :) następne chcę już regular więc fotoperiod by niepasował. Automaty zasiałem aby szybko mieć coś do palenia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+