Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Big Poison, Northern Light, Sweaty Betty x Critical + | SCROG


Recommended Posts

Kolejna dawka z ogrodu.

BP 52 dzień W, 24 dzień F, NL 37 dzień, sweaty-betty-x-critical-f1 52 dzień,
Wsadziłem do doniczki papryczkę Chili Pasilla Bajlo dzień 5. Warto w przypadku tej papryczki zaznaczyć, że użyłem do niej nawozów BioTabs Zestaw Startowy - zobaczymy jakie da owocki. Mam nadzieje, że obfite.

Po za tym wszystko tak jak widać. Sweaty-betty-x-critical-f1 w końcu zaczęła się piąć do góry. Widać to na załączonych fotkach, ale i poprzez pryzmat, że zaczęła normalnie pić wodę, bo zacząłem ją podlewać 2 x 0,75 l codziennie. Po światełku spoglądając na ziemię widać, że jest suchutka. To dobra oznaka. Aby był przyjemny plon :)

Zdjęcia obrazują rozwój kwiatostanów.

 

DSC 5626

DSC 5630

DSC 5632

DSC 5634

DSC 5636

DSC 5639

DSC 5640

DSC 5641

DSC 5646

DSC 5647 resize

DSC 5649 resize

DSC 5652 resize

DSC 5654 resize

DSC 5657 resize

DSC 5658 resize

DSC 5660 resize

DSC 5643

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jakie obrobki natura musi byc natura na-weed na fotkach!!!

Kolego, ja robiąc cyfrówką zapisuje w surowym formacie .nef, więc aby wykorzystać pełen potencjał mojej poczciwej d80, należy tak czynić i je obrabiać. Wszystkie zdjęcia tak robie.

 

Wszyscy zagladaja tylko malo kto pisze nie wiedziec czemu. Mam dokladnie tak samo.

Rok temu byla tutaj wieksza aktywnosc :)

Wiesz, pierwszy mój growlog z tamtego roku był bardziej zauważalny - co można było odebrać po wpisach. Nie należy mnie rozumieć, że domagam się odpowiedzi, przy każdej wystawionej fotorelacji bo to by oznaczało moją nadgorliwość w zainteresowaniu GL i nie kulturalne zachowanie. Przecież jestem świadom, że moja inwestycja w rośliny w żaden sposób nie jest porównywalna do innych wielkich przedsięwzięc, lecz na pewno niektórzy, myślę czerpią jakiś pożytek z mojego zamiłowania.

 

Ale nie ukrywam, że przyjemniej jest się starać,gdy ktoś dostrzega jakiś trud włożony w uprawę pomidorków i relacje zdjeciowe - jest to motywujące do dalszego działania.

 

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+