Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Big Poison, Northern Light, Sweaty Betty x Critical + | SCROG


Recommended Posts

Siema przezorny. Niestety musze Cie zmartwić z tymi pestkami od Smaka. Mialem te SBxC i wszystkie straszne hermy z innymi pestami to samo On juz zostal poinformowany wiec radze Ci wysadzać pechy ze sprawdzonego sklepu. Jak bede mial aparat to wkleje zdjecia tych SBxC pozdro.

 

Kurcze to nie dobrze, jestem zawiedziony powiem szczerze. Tylko powiedz mi jaki jest stosunek żeńskich do męskich i czy to są wszystkie jego pestki czy też może tylko nie które, jesteś o tym przekonany ?

 

Najlepiej jak by się sam dostawca wypowiedział!!!

 

Jak możesz to wstaw jak najszybciej zdjęcia, bo jak coś to od niego wyrzuce pestki i nie będę ryzykował bo szkoda mi czasu i coś będę musiał kupić do posadzenia. Chyba, że może ktoś zechce uraczyć mnie jakąś fajną pestką na wypróbowanie :)

 

Jeszcze zostaje Big Poison, ale zawsze to jak by nie patrzeć tylko jedna roślinka :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolego, nie dość, że jakiś cyrku urządzasz z tymi słoikami, to jeszcze taka mina z tymi pestkami. Nie zastanawiałbym sie ani chwili dłużej, tylko wyjebał to w pizdu i zainwestował tych parę groszy w coś normalnego. Nie kombinuj na siłę z jakimiś słojami, bo tylko tracisz czas, a efekt żaden. Ja kiełkuję rośliny w Eazy Plugach i mam niemalże 100% skuteczności. Ładuję pechy do gotowych dziurek w nich, na pół minuty umieszczam eazy plug w płytkiej wodzie, wstawiam do szafki w kuchni i w dzień, dwa, mam roślinke gotową pod lampy. Prościej sie nie da chyba.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zapewne kombinuje, ale szukam dla siebie najlepszego rozwiązania i najmniej inwazyjnego aby uszkodzić roślinkę. Dla mnie nie ma problemu aby zakupić te Eazy Plugi i to kupię, tylko że nie wiem czy w moim ogrodniczym będą. Wobec powyższego wypierdzielam tą hermę i zapodam jakiś nieznany mix, bo jeszcze mam. A na drugi rzut zapodam coś innego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Kurcze to nie dobrze, jestem zawiedziony powiem szczerze. Tylko powiedz mi jaki jest stosunek żeńskich do męskich i czy to są wszystkie jego pestki czy też może tylko nie które, jesteś o tym przekonany ?

 

Najlepiej jak by się sam dostawca wypowiedział!!!

 

Jak możesz to wstaw jak najszybciej zdjęcia, bo jak coś to od niego wyrzuce pestki i nie będę ryzykował bo szkoda mi czasu i coś będę musiał kupić do posadzenia. Chyba, że może ktoś zechce uraczyć mnie jakąś fajną pestką na wypróbowanie :)

 

Jeszcze zostaje Big Poison, ale zawsze to jak by nie patrzeć tylko jedna roślinka :(

 

Stosunek jest taki że wszystkie sie hermią. Dotyczy to odmian Bombardier Kush, Sweet Beaty x Critical i ak47. Dlatego odrazu napisałęm jak zobaczylem że masz te pechy... Tez sie zawiodlem bo cały namiot okazal sie hermami. Niestety jest to nauczka na przyszlość :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

"Stosunek jest taki że wszystkie sie hermią. Dotyczy to odmian Bombardier Kush, Sweet Beaty x Critical i ak47. Dlatego odrazu napisałęm jak zobaczylem że masz te pechy... Tez sie zawiodlem bo cały namiot okazal sie hermami. Niestety jest to nauczka na przyszlość :)"

 

No to faktycznie stratny byłeś i czas i nadzieja i satysfakcja i inne. Dziękuję Ci za tą informację. Także nie czekam na jaką kolwiek treść odpowiedzi smaka tylko wypierdzielam hermę, i zapodaję coś innego nie wiem w sumie jaka się trafi, ale co będzie to będzie napewno nie będzie hermą.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niby nic nowego a jednak!!!

 

Nastąpiły pewne zmiany. Jako że jedna z nasionek okazała się hermą od Smackamaroca999, wobec powyższego należało zapobiec nieporządanemu działaniu ewentualnego rozmnażania, podjąłem decyzję aby hermę przenieść do bardzo małej doniczki, natomiast do tej co była herma pójdzie jedna jakaś odmiana mi nieznajoma - taką otrzymałem od Skunka, z tutejszego forum, natomiast drugą pestkę, którą byłem zmuszony również rozbudzić wsadzę do mniejszej doniczki, myślę, że około 5 litrów, ale to jeszcze zweryfikuję, odmiana podobnie od powyższego osobnika, nie znana. Obie można określić na MIX.

 

Narazie na zdjęciach większa to Big Poison, natomiast mniejsza to herma, ale narazie jeszcze nie przesadzam niech sobie rośnie.

 

20151020 195003

20151020 195011

20151020 195021

20151020 195030

 

Pochwalę się dodatkowo żółtą Goldfinger papryczkę chili, już rok czasu można powiedzieć daje owoce, oby tak dalej.

20151020 195038

20151020 195058

20151020 195119

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+