Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Big Poison, Northern Light, Sweaty Betty x Critical + | SCROG


Recommended Posts

kup nawilżacz powietrza, koszt około 100zł, ale zawsze się przyda ;)

możesz dawać szmatki mokre, ale nie podniosą aż tak wilgotności.

 

Kolego, nawilżacz mam ale nie wiem czy będę używał, gdyż w pomieszczeniu gdzie docelowo zostaną umieszczone damy w momencie "dnia" odczyty temperatur wynoszą w zależności od pogody na zewnątrz: 25-29 C, 40-50% Wilg., zaś "nocą" temp. nie spadnie poniżej 15 C, ale wilgotność wynosi 65-75 %. Dlatego narazie nie będę umieszczał nawilżacza, ale oczywiście jak dojdę do wniosku, że należy go uruchomić od ręki to uczynię.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziś już przesadzę do docelowych i pokażę Wam zdjęcia jak wyglądają w ostatecznym swoim położeniu, ale to później po 20.

 

Nie jestem z Warszawy.

 

Ze słoikami chodzi o to, że aby stworzyć kiełkom dobre warunki, wskazanym jest je umieścić w odpowiednim naczyniu tworząc im szklarenkę, aby na początku wilgoć była zdecydowanie większa a niżeli w przypadku normalnych warunków hodowczych.

 

Nie bardzo chcę je przesadzać w inne doniczki, gdyż już mam przygotowaną ziemię z nawozami biotabs startex i potem nie za bardzo poręcznie było by mi mieszać dodatkową doniczkę z ziemią.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+