Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Big Poison, Northern Light, Sweaty Betty x Critical + | SCROG


Recommended Posts

Witam,

 

Jakoże w ubiegłym roku zdecydowałem się na dyskretne upublicznienie mojego ogródka, wzorem roku ubiegłego pokazuje poczciwym Growerom i innym oglądającym tegoroczny medyczny box. 

 

Przejdę do kwestii technicznych:

 

Box: 125 125 160, odgrzybiony i jeszcze raz pomalowany białą farbą matową

Oświetlenie: HPS 600w

Wentylacja: 1x wentylator 365m3 wyciągający, z filtrem węglowym nabity ctc 70, wyciszenie giętka rura akustyczna

Podłoże: Ziemia najlepsza z ogrodniczego organiczna, zmieszana z perlitem

Nawozy: BioTabs Zestwa Startowy Indoor

Doniczka:  2 x 15l

Pestki: 1 x Sweaty Betty x Critical + F1 od SmakMaroca999 obiecany growlog (wywiązuje się z umowy) http://trawka.org/topic/33860-os-ze-smakiem/ , 1 x Big Poison (na zdjęciu widać od kogo)

20151010 203305

,
1x Northern Light od Royal Queen Seeds

Fotoperiod: 12/1 weg, flow 12/12

Trening: SCROG

Dodatkowe info: Nawilżacz powietrza aczkolwiek narazie nie będę używał, chyba że zaistnieje taka konieczność.

Podlewanie: Jak wiadomo z nawozami BioTabs..., ani ph metr ani etc mi nie straszne, więc woda odstana normalna z kranu.

 

Pierwsze pestki wsadzone do donicy zdechły, wykiełkowawszy na płatkach wsadzone do ziemi nie przyniosły plonu - dlatego też opóźnienie ze startem.

 

Drugie już poszły do krążków torfowych, przy czym nie rozumiem do końca czemu nie idą do góry tylko się jakoś nie mogą podnieść? Myślicie, że lepiej je już wsadzać do docelowych i pod lampy umieszczać? Byłbym wdzięczny za sugestie.

 

20151010 170655

20151010 170706

20151010 170715

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

folia jest po to aby stworzyć warunki szklarniowe. Teraz zaobserwowałem, że zaczyna się podnosić oto zdjęcie.

 

20151011 130140

 

Teraz pytanie, co byście sugerowali czy dziś je wkładać do docelowych czy jeszcze się wstrzymać niech wstaną w formie pionowej i wtedy po same listki je umieszczać w ziemi?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wsadź je pod światło a będziesz miał szczypior w 3 dni.? Daj im naświetlanie na początek 24h ,

powiedzmy 2-3 dni później naświetlanie 20/4h i po kolejnych kilku dniach jak zobaczysz korzenie do

docelowych jak się przyjmą to 2-3 dni przełączaj na weg 12/1. Ja podobnie robie i rosną☺.

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+