Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Żółte liście po przesadzeniu


maslana200

Recommended Posts

post-42871-0-42344100-1442618582_thumb.j

post-42871-0-70372000-1442618516_thumb.j

Witam

Dr60

Autopot grow2easy

Cooltube150hps gib

Nawilzacz

Temp 24/22

18/6 naświetlania

Perlit/kokos 50/50 medium

Wilgotność 54/72

Ph medium 6.8 odżywka 5.6

Napowietrzanie odzywki

Medyczne nasiona chyba oznaczone AF feminizowane

Plagron wszystko

To tyle wstępu

Medium docelowe - 2 dni przed akcja podlałem mieszanka na korzenie i całą resztę .W tak przygotowane przesuszone donice przesadzilem sadzonki z kokosowego medium ukorzeniajacego. Korzenie dosięgały warstwy irygacyjnej na dnie donic. .Że zbiornika podałemeń wodę uruchomił3m sterowniki i start.Drugiego dnia rano mniejsza roślina pożolkła w całości jakby straciła chlorofil.Dnia trzeciego dopadła przypadłość roślinę większą.Jednakże nie w tak dużym rozmiarze i intensywności żółtej barwy.

Dnia osmego po poludniu w roślinie mniejszej dolne liście jakby były bliskie konca. Reszta jakby zzielenialy co nieco

,ale to skutek być może kontrastu z opadającymi liśćmi.Dodam jeszcze że liście czy rośliny żyją w takim stanie 7 dni i od tego czasu właściwie ostatnie 2dni bardzo wzmocniły się łodygi i urosły. Liście w dotyku mięsiste i zdrowe jakby to byla ich naturalna barwa. Jeżeli ktoś może pomoc to proszę o pomoc. To bez sciemy leczniczy, pilny przypadek i każda porażka naraża chorego na cierpienia opóźniając podanie substancji leczniczej.1

KOLEDZY TRUDNO MI UWIERZYĆ ŻE PO DW9CH DNIACH NIKT NIE WIE CO TO ZA PRZYCZYNA !!!!!! POM9ŻCIE

Edytowane przez maslana200
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

WitamDzięki ale to napewno nie jest przyczyną. No nic to rano wyglądały gorzej niż wczoraj. Zamknąłem dopływ odżywki ,wylałem z odstojnika z donic wyleciało tak około 150 -250 ml odżywki. Ph prawidłowe. Myślę o przesuszeniu troszeczke bo wskaźniki i badanie organoleptyczne wykazały że medium jest wystarczające by utrzymać roślinne zaopatrując we wszystko co potrzeba.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+