Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

odpadające liście


Bummer

Recommended Posts

Bummer, jeden opadający liść to nic strasznego :) Napisz coś więcej. Jakie masz świateło, co to za roślina? auto, pełnosezonówka? Trochę więcej info daj i przydałoby się jakieś foto. Ale wracając do tematu to 2 mc to najwyższy czas, żeby powoli zrzucała liście tym bardziej te dolne(czyt. stare). Proponuję poczytać o cyklach życia mj :) Taka natura tej rośliny. Czy ten liść był już żółty czy zielony Ci opadł? W każdym razie jeden liść jesieni nie czyni i dla mnie nie ma się czym przejmować :)

 

 

pzdr

 

   Addict

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pomidorek to bubllegummer indor. na  boki zaczoł sie rozrastac okolo miesiąca wczesniej ale jak na razie nie pokazały sie kwiatki tylko piałe kłaczki. lisc odpadł w miejscu gdzie rozrasta sie na bok i to zielony listek trzymam go na parapecie wiem ze moze miec mało swiatla jak jest słonecznie to ciepło jest w oknie i słonecznie. to pierwszy raz posiałem pomidorka. podlewam go co drugi  drugi dzień Plagon Alga. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak dla mnie bez paniki. Chociaż to trochę dziwne, że zielony odpadł. Masz tam jakiegoś kota na chacie albo kogoś kto jest w wieku przedszkolnym kto mogł mu pomóc odpaść? :P Muszę Cię niestety zasmucić, bo nie sądzę, że plant ci na oknie dojdzie. Trochę już późno i jeśli nie mieszkasz w ciepłych krajach to może być ciężko. Nie mniej jednak życzę ci powodzenia :) Co będzie to będzie, a tobie proponuję trochę usiąść i poczytać i albo zrobic boxa, albo na następny sezon jakiś oucik.

 

 

pzdr

 

  Addict

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+