Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Sprzedam oświetlenie CFL, MH, Boxa SC Cristal 60x60x60


antystabilo

Recommended Posts

Witam,

 

Miałem robić własnego, pierwszego w życiu boxa, ale z pewnych powodów nie będę miał takiej możliwości, więc odsprzedaję osprzęt, który zdążyłem już zakupić... :(

 

 

- MH GIB Growth Spectre 600W - nowa, w ogóle nieużywana lampa na wzrost

 

Cena sklepowa - 220 zł

Sprzedaję za 180

 

 

- ElectroX CFL Growth Spectre 200W - nowa, używana do testu przez dosłownie parę godzin, lampa na wzrost. Mocno świeci, praktycznie się nie grzeje.

W zestawie razem z gwintem E40 z hakami oraz porządnym, grubym kablem o długości 4m wraz z wtyczką (zestaw gotowy do podłączenia)

 

Cena sklepowa 185-200 zł

Sprzedaję za 150 zł

 

 

- Namiot / box uprawowy Secrect Jardin Cristal CR60 (60x60x60).

W zestawie wraz z pokrowcem. Nowy, złożony do testu. Niestety podczas składania porysowałem drzwiczki od środka, ale nie wpływa to negatywnie naa jego funkcjonowanie, a od zewnątrz nic nie widać.

 

Cena sklepowa - 150 zł

Sprzedaję za 120

 

 

Cena wysyłki ubezpieczonym kurierem to 15 zł przy przelewie i 20 zł za pobraniem.

Przy wysyłce za pobraniem preferuję wpłatę na konto zaliczki w wysokości ceny wysyłki (tj. 20 zł) na wypadek, gdydy komuś się odwidziało i nie odebrał paczki...

 

Przy zakupie wszystkich 3 produktów przez 1 osobę, wysyłka przy przedpłacie na mój koszt.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+