Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

jak box do 1-2 roślinki


medykcbd

Recommended Posts

Pany podpowiedzccie mi chcę kupić boxa mam już pare na oku o wymiarach 60x60x150 ale zastanawiam się nad jednym chcę uprawiać 1 max. 2 drzewka raczej niskie takie do 80-100cm czy nie lepiej było by kupić boxa nieco mniejszego np. 40x40x120 ( martwie się o tą wysokośc bo jak się odejmie doniczkę i oświetlenie to moze być licho) i trochę przyoszczędzić bo będę uprawiał tylko dla siebie a nie komercyjnie. Doradzccie co o tym myślicie?

 

Czy taki zestaw to jest też growbox( głupie pytanie ale je zadam) 

http://growbox.pl/product-pol-2578-Zestaw-Hydro-Shoot-40-CFL125W.html

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A jak z powierzchnią czy nie za mała( przedewszystkim chodzi mi o wysokośc)

Mam fajny zestaw na oku 40x40x120 z żarówką cfl 85w. za 700zł w zestawie ziemia i nzwozy i nne podstawowe gadzety.

Przed chciwlą oglądałem ciekawy filmik o oświetleniu tam tweirdzą że do małych upraw tylko i wyłacznie cfl ok 30-40cm od uprawy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

40x40 to mały box. Na jedną roślinkę w sam raz. Dwóch raczej nie ma sensu upychać. Jedna będzie miała całkiem sporą swobodę, dobrze doświetlona będzie. Myślałem że to sam box i lampka za 600 zeta, a jak dokładnie spojrzałem to sporo gratów dodają. Może i się opłaca. CFL jest spoko. Ale HPS o tej samej mocy zawsze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+