Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nepal x Hindu Kush | Mexican Sativa | Noname


Recommended Posts

czemu takie doly glebokie  przy duzej ulewie baseny bedziesz mial a rosliny w workach lto ta woda bedzie wolniej schla nawet jesli sa dziury w workach.Pozdr. i z Fartem :peace:

 

Wszystko zaplanowane  :)  wiedziałem, że maleństwa się troche wyciągną i będzie trzeba je podsypać ale dzięki za radę, nie przemyślałem tego, że może mi je pozalewać. Zrobię to jak będę szedł wysadzać pestki, które zamówiłem.

Zdecydowałem się na:

4xAUTO SPEED BUD

3xSin Tra Bajo Auto

A tak pozatym wszystko z nimi ok ? :D

 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bardzo jasniutkie czyli azotu moze im brakowac wiec biohumus lub kurzak przerobiony rozcieczony i cos z magnezem mozesz podsypac dolomitu albo soli epsom. :peace:

 

Biohmuska mam ale narazie nie mogę podlać bo od kilku dni pada i mają mokro :(

Mam takie coś nie wiem jak to się nazywa bo opakowanie wyrzucone ale można to kupić w workach 50kg i rolnicy używają to do odkwaszania gleby z tego co kojaże, zawiera magnez.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przez najbliższy tydzień codziennie ma u mnie padać a pada już o 6 dni przez co nie moge zaaplikować nawozu.
Krzaki mam posadzone w workach na śmieci. Co myślicie o tym, żeby dołek na ten tydzień zakryć folią żeby nie dostawał wody i podlewać samemu z biohumuskiem?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

UP.




MEXICAN SATIVA
gallery_42923_1244_118392.jpg



Nepal x Hindu kush
gallery_42923_1244_22492.jpg


No Name
gallery_42923_1244_48686.jpg

No i krzaczki bez LST, które dostałem od kolegi i musiałem doprowadzić je do lepszego stanu.

Nepal x hindu kush
gallery_42923_1244_90000.jpg



Mexican Sativa
gallery_42923_1244_115133.jpg


Ta malutka, którą widać na zdjęciach w poprzednim Up'ie umarła [*].
Wszystkie zostały podsypane azofoską i Mag Wapem w niewielkich ilościach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+