Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Dziwne liście ?


sola

Recommended Posts

Witam :)

 

powiedzcie mi coś o wyglądzie moich kobiet 

dwa dni temu liście wyglądały jakby zwiędły i zwinęły się do dołu... moja pierwsza myśl była taka że oświetlenie było za nisko więc od razu dałem kilka oczek wyżej i dziś wygląda to troszkę lepiej...

czytałem jednak o tym i może to być również kwestia nawożenia

niżej wrzucę kilka fotek oraz opisze jak to u mnie wygląda

 

2x white widow

1x la diva

1x sugar mango ryder

 

oświetlenie to żarówki energooszczędne OSRAM 4x1300lm +4x 1700lm wszystko 2700K

powierzchnia boxa to 60x60x120

temperatura 25C wilgotnościomierza niestety jeszcze nie posiadam ale mam szklankę z wodą oraz mokry ręcznik w środku

dziś mija ich 14 dzień życia podlewam je co drugi dzień od 6 dni woda z nawozem (woda niegazowana + woda gazowana + biohumuseco firma humvit-eko + pół nakrętki biopon uniwersalny) raz sama woda niegazowana a za dwa dni podana wyżej mieszkanka

 

post-41294-0-04907400-1433628493_thumb.jpost-41294-0-70765700-1433628500_thumb.jpost-41294-0-69536100-1433628509_thumb.jpost-41294-0-80722900-1433628515_thumb.jpost-41294-0-73125800-1433628523_thumb.jpost-41294-0-10981300-1433628534_thumb.jpost-41294-0-87198600-1433628539_thumb.jpost-41294-0-19754200-1433628545_thumb.j

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A po co woda mineralna ? Te nawozy to tragedia, lejąc wodę mineralną wydasz na nią tyle co na dobre nawozy przy których lejesz odstaną kranówę... 

Keramzytu najebałeś tyle że ziemia w ogóle nie wysycha od góry i zaraz będziesz miał tam pleśń przy takim słabym oświetleniu. Keramzyt wypłukałeś ? Bo zmienia pH jeżeli go nie wypłuczesz... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A po co woda mineralna ? Te nawozy to tragedia, lejąc wodę mineralną wydasz na nią tyle co na dobre nawozy przy których lejesz odstaną kranówę... 

Keramzytu najebałeś tyle że ziemia w ogóle nie wysycha od góry i zaraz będziesz miał tam pleśń przy takim słabym oświetleniu. Keramzyt wypłukałeś ? Bo zmienia pH jeżeli go nie wypłuczesz... 

 

 

dziękuje za cenna uwagę o keramzycie ... wczoraj już zebrałem połowę z góry i jest już znacznie mniej dziś pozbieram resztę i wypłucze ponieważ nie wiedziałem o tym i wcześniej tego nie zrobiłem :)

 

co do nawozów i wody to przez 2 tygodnie wylałem około 3 litry wody co mnie kosztowało jakieś 2zł więc myślę że to nie jest kosztowne.. a nawozy słabe w sensie że firma czy ogólnie biohumus ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Keramzyt w ogóle wywal. Jak podrosną to będziesz lał 1L na roślinę co parę dni więc 2 zł to chyba nie będzie :) Poza tym woda mineralna ma już poziom EC przez minerały w niej zawarte. Lepsza woda z kranu odstana minimum 24h. Nawozy to masz chyba do kwiatków a nie konopi prawda ? Biohumus jest kiepski i drogi w przeliczeniu. Dobre nawozy kupisz od 20zł a całe zestawy od 50zł... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wydałem już dosyć sporo więc chciałbym obciąć koszty dodatkowo jak wspominałem jest to moja pierwsza uprawa i uczę się na błędach więc nie wiem czy jest sens tym razem inwestować w droższe nawozy gdzie mogę popełnić inny głupi błąd i żadne nawozy nic nie dadzą... jak wspomniał Anonymous 20 zl na flo ewentualnie 50 zł na cały cykl jestem w stanie spokojnie dać 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja ze swojej strony mogę polecić Biobizz Trypack Indor

Powinien do twoich potrzeb wystarczyć ten pakiet.

 

Jak byś kupował zapytaj też o Myco Madness, na stronie niby nie ma ale jak zapytasz to myślę, że za parę zł albo gratis nasypią ci te 5-7g(chyba starczy na 4 sztuki), mi zrobili 30g (za niecałe 30zł) w nieoryginalnym opakowaniu więc z czegoś większego musieli sypać.

 

Powinien do twoich potrzeb wystarczyć ten pakiet i żadnej chemii nie lejesz.

 

36-45zł z przesyłką lekko się wyrobisz i powinno być już dosyć znośnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+