Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Frisian Duck | AutoUltimate | AutoXtreme | AutoMazar | Blue AutoMazar | AutoBlackberry Kush | Colour Mix | Dutch Passion


Recommended Posts

dobry patent ale nie na moim spocie,nigdy nic nie zostawiam na miejscu,gleba szybko zarasta chwastami i wyglada naturalnie a puszki to przypal..chyba ze masz 100%bespiecznego spota..

bylem dzis na miejscowie.

na dzien dzisiejszy marnie to wyglada po tych deszczach a teraz susze,postaram sie to doprowadzic do ladu..foty laduje do galerii narazie,napewno stracilel jednego frisian duck i 2autoextrime,cos jeszcze ale narazie sam nie wiem co to za planty..wyjdzie w praniu..pozdro ryzykanci..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie moge sie zgodzic..lalo przez tydzien,az sie zulte zrobile,teraz upal ze usycha wszystko a mam jeszcze spoty do ogarniecia i z braku wody wszystko pada..czekam na deszcz jak na cud..potem juz powinno byc lepiej,mam nadzieje..z dosadzonych plantow wp pierwszym dniu na sloncu polowy nie ma,a podlalem wieczorem sporo..w dziem skwar byl za mocny i ususzylo..nie mam mozliwosci wegowac w domu ze wzgledow bespieczenstwa dlatego zaraz po wykielkowaniu wszystko szlo w ziemie,wiekszosc zyje wiec jest sie czym zajac..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+