Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pierwsza uprawa - BioTabs - szybkie żółknięcie


Kuracjusz

Recommended Posts

Witam serdeczenie :)
 
Dane techniczne:
 
HPS250W
Ziemia BioBizz LightMix
Nawozy BioTabs
Pestka : automat noName , roślinka zaczeła kwitnąć po 14 dniach.
 
Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu lub jego braku.
Jest to mój pierwszy krzaczek. 
 
Roslinka obecnie ma 48 dni . Od jakiś 10 dni zaczeły od dołu żółknąc największe wiatraki po czym odpadać. Potraktowałem to jako normalny objaw na tym etapie rozwoju. Jednak od 2 dni zaczeły szybko żółknąc wyzsze piętra. Trochę sie obawiam , że postepuję to tak szybko. Tydzien temu podałem 2,5ml Orgatrex i 0,5gram Bactrex na 0,5litra wydy
 
Moje pytanie czy wszytko jest ok z roslinka czy podac jej ponownie nawozy? Jak tak w jakich proporcjach.
Pozdrawiam.
 

A

B

C

D

E

F

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, roślina zbliża się końcowi, to naturalne że uśmierca duże liście. Możesz podać samych bakterii to wpieprzą nadwyżkę nawozu jeżeli się zgromadził (bactrex w proporcji jak w instrukcji). Za dwa tygodnie ścinaj i ruszaj z nowym plantem :) Ziemię spokojnie możesz użyć do 5 razy tej samej.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź.

 

Myslałem raczej ,że jeszcze 3 tygodnie niż dwa. Liczę ,że przez ten pozostały okres zacznie puchnąć. Mam lupe 60x więc za 2 tygodnie zacznę obserwacje trichomów. Doniczka robi się już lekka wiec jutro zapodam jej kolejna dawke bakterii bactrex.Rozumiem ze Orgatrex juz definitywnie odpuścić?

 

Żeby nie zakładać nowego tematu. W następnum projekcie myslałem o połączeniu ziemi All Mix (BioBizz) z Biotabs. Wyczytałem gdzieś ,że połączenie to przynosi bardzo fajne efekty. Czy ktoś z tego forum testował juz taki mix ?

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+