Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Proszę o kilka porad


EvilBoy

Recommended Posts

Witam. Dużo w necie na temat uprawy lecz nie poradziłem sobie ze znalezieniem odpowiedzi na swoje pytania :) Chcialbym sprobowac wychodowac swoja pierwsza roslinke i potrzebuje kilku porad :) Mam zamiar zasadzic automat do 70cm wysokosci maksymalnie i bedzie to tylko jedna sztuka na poczatek :) Jakie wymiary powinien miec growbox dla jednego automatu? Jakiego oswietlenia uzyc? I jak dokladnie miala by wygladac wentylacja przy tej wielkosci boxie :) Bylo by fajnie gdyby wszystko poszlo jak najmniejszym kosztem poniewaz to moj pierwszy raz takze jako na probe nie chce inwestowac zbyt wiele :) Dodam ze myslalem o ak47 poniewaz wyczytalem ze jest dobra dla poczatkujacych :) Za kazda informacje z waszej strony z gory dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czy to wogole realne ale najlepiej to chcialbym wydac jak najmniej nie chce inwestowac zbyt wiele bo wiem ze nigdy nie rozkrece tego na wieksza skale czyli jak juz bym chcial cos wychodowac to zawsze byla by to tylko jedna sztuka niewielkich rozmiarow czyli z odmian nie wyzszych niz 70cm :-) czy box 50x50x100 bedzie wystarczajacych rozmiarow? Jakiego swiatla uzyc w tym przypadku? Chodzi tylko i wylacznie o to by roslinka wyrosla jak nalezy i zebym nie zmarnowal czasu i nasiona :-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jeżeli  o "jak najmniejszym koszcie" to zapomnij o ledach. Pobor pradu bedzie zalezal od tego jakiej mocy oświetlenie zamontujesz. Przy tych wymiarach myślę, że HPS 100W byłby ok. Wystarczy jeden wentylator na górze wywalający powietrze z boxa na dole pasywny jeden/dwa tak jak radzili koledzy i jakiś jeden do mieszania powietrza w środku.

 

tu masz log Furiona, mały box i 70w hps ;)

http://trawka.org/topic/33628-hps70w-amnesia-haze-x-the-killing-fields/page-5

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+