Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czy ta ziemia bedzie dobra na cały okres ?


gool

Recommended Posts

Zaczynam powoli przygotowania do sezonu 

 

Mam plan na kilka roslin femi sezonowych ( beda na 3 spotach w górach dostep do swiatla fuul mysle koncem kwietnia poczatkeim maja juz tam bede je chcial dostarczyć)  oraz na kilka automatów( ktore bedą od 1 kwietnia w foliaku ogrzewanym jak trzeba i oswietlonym )

 

Mam pytanie do doswiadczonych jako ze startuje z wszystkimi pestkami rownoczesnie ziemia canna terra profesional czy dobra dla automatow (czy nie zaaaa dobra :))? , startuje automaty wsadzam do docelowej donicy 11L  i jak warunki pozwolą to do foliaka ( nawozow przy tej ziemi na vege nie bede stosowal na flo albo to co mam z GHC albo kupie cos canna ) , sezonówki startuja  na terra profesional i na spocie tez mają taka ziemię .

 

Czy moze byc tak czy do automatów lepiej jakis light-mix 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

rozumie ze jest inna ale ja automat startuje z sezonówkami i mam taka ziemie do sezonówek a automaty ida do donicy docelowej od razu wiec zapytalem czy zmienic ziemie automatom na inna i tylko o to mi chodzi pewnie ze lepiej jakis light - mix bo rozlinki nie potrzebuja na start az tak dobrej ziemi jak profesional ale taka mam bo zostało mi jej z 50l .

 

tak automaty beda na organicznych nawozach ale sezonówki raczej na GHE bo mam tego jeszcze troche i chce wykonczyć

 

wiec zmieniac ziemie automatom czy sadzic w tej profesional ? canna sed mix czy moze byc na cały okres automatu zeby juz nie przesadzac bo jak mówie odrazu docelowa donica 11 l?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+