Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Narkotyki w gminie Klimontów. Przejęli 360 gramów suszu i sadzonki


przezorny

Recommended Posts

24-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków policjanci zatrzymali w gminie Klimontów w powiecie sandomierskim.

 

 

- Podczas przeszukania zabudowań w kilku miejscach kryminalni znaleźli łącznie 360 gramów suszu wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Na poddasz domu zabezpieczony został specjalny box wyposażony w lampy i wentylatory, w którym rosły dwie sadzonki konopi, z jakich przygotowuje się marihuanę - opowiada Jacek Kulita, oficer prasowy sandomierskiej policji i dodaje, że mężczyźnie może teraz grozić nawet 10 lat więzienia.

 

za: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150226/POWIAT0109/150229233

post-41982-0-32276100-1424955160_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolejny grożny przestępca zatrzymany  B)  Chlopak chciał sobie palić swoje ziółko, opiekował sie roślinkami ale konfidentów nie brakuje w naszym kochanym kraju ;) do 10 lat więzienia haha proszę was....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A gdzie mowa o niskiej szkodliwosci. wszystkie te wiadomości sa podawane tak zeby ludzi straszyc , wszystkie wyroki brzmia strasznie grozi 8 lat grozi 10 lat a dostaje 1rok/3 w zawiasach jak by mnie jakas swina sprzedala i bym wiedział to posadzil bym na dzialce a przez komin na chate do pieca wrzucil twardych i zadzwonił na pały. A kurat dobrze gram jestem pomocny i uprzejmy  dla sasiadów nawet dla tych co nie lubie, a jak mam swoje jaranie to z ziomkami jak robimy montarz to zaden nic nie wie i dla sciemy montuje uliczniaka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+