Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

drętwienie palców po fazie


Stefan Jaracz

Recommended Posts

Witam. Jaram okazyjnie raz na jakiś czas i nigdy nie miałem jakichś problemów w związku z tym ale wczoraj po lekkim zbakaniu się poczułem odrętwienie najmniejszego palca u jednej ręki i takie mrowienie od łokcia do tego palca. Mam w nim sprawność ale jest jakby lekko chłodniejszy i cały czas czuję to mrowienie mimo iż od dawna mi faza zeszła. Nigdy czegoś takiego wcześniej nie miałem.

Czy to coś poważnego może być czy przejdzie samo? Miał może ktoś z was taki objaw dziwny?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a wiec Ja uwazam ze moze to byc cos powaznego, ale tylko wtedy gdy jest to maly palec u prawej reki, chociaz jest to tez uzaleznione, ktorej reki czesciej uzywasz... 

:zab:  :zab:  :zab:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ziomeczki masz porażenie nerwu łokciowego nie spinaj ryjka może się to utrzymywac do 2 tygodni i będzie to reakcja normalna. Porażenie może być spowodowane np obrzękiem w okolicy łokcia ( np gdzies się jePnąłeś). Proponuję taki test - pogrzeb sobie drugą ręką w dołku w stawie łokciowym. Znajdują się tam żyły i nerwy - ciekawa sprawa jak delikatnie podrażnisz sobie nerw palcem powinieneś prawie poczuć połączenie nerwowe między łokciem a porażonym palcem tzn przejdzie Cię "prąd" od łokcia do palucha:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+