Skocz do zawartości
thc-thc

grower

"Biznes-plan" Growboxa :D oceńcie i powiedzcie co jeszcze


macek283

Recommended Posts

Siema :D mam taki stosowny " biznes plan" growboxa :D Powiedzcie mi czy wszystko się zgadza i czy o czymś jeszcze zapomniałem :D I jeszcze pytanie jaki wymiar boxa na 3 planty.. bo to mnie nurtuje.

 

Jonizator powietrza- 25zł
Stacja pogodowa- 35zł
Szafka-???
Doniczki 11L- 3x6zł
Ziemia 40L- 6,70 za 20L
Nawozy:
Na wega: Biohumus 1L- 7zł
Na flo: Planton 1L- 20zł
Koc ratunkowy 2x 11zł
Keramzyt 5L- 11zł
Perlit 5L- 6zł
Wentylator wtłaczający 120mm: 30zł
Wentylator wyciągający 80mm: 15zł
Żarówki Philips Tornado 23W- 4x 18zł
Oprawki- 4x 1zł
 
 
Jak myślicie?? Dodajcie co jeszcze dokupić :))

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak chcesz coś zebrać to kup dobrą ziemię z nawozami np. BIOBIZZ LIGHT-MIX 100% ORGANICZNA ZIEMIA KWIATOWA 50L

Biohumusa i plantona sobie daruj. Zestaw dobrych nawozów: BIOBIZZ TRY-PACK INDOOR ZESTAW BOOSTERÓW I NAWOZÓW 3x250ML

Żarówki także sobie daruj, hupuj HPS'a nawet 100W będzie lepsze niż CFL

Wentylator wyciągowy montujesz, wlot zostawiasz pasywny (sam otwór). Czyli kolejna oszczędność na korzyść lepszej ziemi.

Postaraj się zrobić wyższy box, od biedy zmieści się.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więc zrobie 80x80x160. Kupie rzeczy które podałeś mi w linkach. A taki hps byłby dobry ; http://olx.pl/oferta/lampa-hps-70w-philips-master-son-t-pia-plus-CID628-ID8Odwh.html#c4bdcd0e0f

 

A i czy ten zestaw nawozów, starczy na całą uprawę?

Chciałbym oszczędzić sobie zabawy z perlitem. Czy jak kupię to zięmie to musze go używać? Bo keramzyt napewno dam na dno doniczki, i na samą górę troche.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

haha ale jaki opis tego HPS'a "Lampa była używana przeze mnie 3 miesiące po czym leżała w piwnicy." Ja bym tego nie brał, może być cały wilgotny w środku, pochodzi dwa dni i zacznie buczeć albo się spali.

 

Tutaj masz z gwarancja rozruchową i ze sklepu a nie od "kolesia", używany ale tani: UŻYWANY UKŁAD ZASILAJĄCY GIB PRO-V-T DO HPS / MH 250W

Napisz do nich że z forum jesteś i potrzebujesz tani odbłyśnik i żarówkę do niego, najlepiej niech wszystko to Ci już połączą przewodem zasilającym tak byś mógł tylko wkręcić żarówkę i podłączyć do kontaktu.

Lub słabszy ale cały zestaw: UŻYWANY EL. ZESTAW OŚWIETL. 150W PHILIPS SON-T PIA + STUCCO 80%

 

Co do boxa to im większy tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+