Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaki rozmiar box'a na dwa planty?? I z czego zrobić??


macek283

Recommended Posts

Siemanko, jestem nowy na forum. Czytam od dłuższego czasu o hodowaniu, ale odpowiedzi na kilka pytań znaleźć nie mogę. Mianowicie:

1.Chce mieć dwa planty w boxie. Więc jaki rozmiar byłby optymalny? Będe zamawiał nasionka af fem. 

2. Z czego zrobić boxa? Tzn, jaki zrobić mu kamuflaż? Z głośnika? A może PC boxa zrobić?

3. Jakie oświetlenie do tego boxa? Nie chce hps. I jakie dokładnie żarówki kupić na weg a jaki na flo.

Prosze o szybką odpowiedź. Chce robić boxa i z Waszą pomocą coś w nim wyhodować ;)

Już wiem jakie będą nasionka, jedno przynajmniej  :trawka:

1. Napewno będzie ta odmiana :)

http://www.taniesianie.pl/SENSI-GENETICS-Super-Diesel-Auto

2. Zastanawiam się nad tym, ale krzaczek dosyć wysoki :C w pc by się pewnie nie zmieścil...

http://www.taniesianie.pl/ROYAL-QUEEN-SEEDS-Northern-Light-Automatic

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

nie hodować a uprawiać

1. jak największy, nie ważne ile będziesz mieć roślin, im większy box tym lepiej

2. może szafa ? 

3. mogą być żarówki CFL i LED, na wega potrzebujesz zimną barwę, na flo ciepłą.

 

Dlaczego wybierasz automatyczne odmiany ? Ja bym brał zwykłego klasycznego skunka, niski i nie auto :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

nie hodować a uprawiać

1. jak największy, nie ważne ile będziesz mieć roślin, im większy box tym lepiej

2. może szafa ? 

3. mogą być żarówki CFL i LED, na wega potrzebujesz zimną barwę, na flo ciepłą.

 

Dlaczego wybierasz automatyczne odmiany ? Ja bym brał zwykłego klasycznego skunka, niski i nie auto :)

Dzięki że napisałeś, bo sie martwiłem że nikt tego nie zrobi ;d Z szafą jest ten problem że miałem przypały z ojcem i często przegląda mój pokój, zaglądanie do szafu a tam buum. Niespodzianka i plancik rośnie :D Ale myśle że na pierwszą uprawę automat będzie lepszy nie? Chyba troche mniej nad nim pracy i wybacza więcej błedów. Przynajmniej tak myśle. Ale mogę sie mylić.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Automat właśnie błędów nie wybacza :)

Więc co mi polecacie.  :rasta2:  Jakie nasionka zamówić? Jedno indica i jedno sativa. Takie nie trudne w uprawie, i które w miare szybko urośnie. Nie zależy mi tak bardzo na ilości plonu. Jakbym z dwóch plantów miał 25g to było zajebiście  :trawka:  :harvest:  :harvest:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masz skończone 18 lat ?

 

Dużo czytaj forum i przeglądaj growlogi bo w Twoim przypadku musisz wykazać się dużo większą starannością. Na forum znajdziesz wszystko, jak zbudować, growlogi mini/micro boxów, jakie gatunki itd. ułatwię Ci i skup się raczej na genetyce skunka, rosną niskie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+