Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kilka pytań - początkujący


deepandprofound

Recommended Posts

Witam, otóż mam kilka pytań.

 

Posiadam boxa 80x80x140, jaką lampę do tego moge użyć, myślałem nad HPS 200W albo 250W (z tabelki na stronie), czy lampa tego typu będzie odpowiednia?

 

http://allegro.pl/lampa-sodowa-hps-wls-uprawa-roslin-250w-philips-i5026327856.html

 

ściany boxa, jak i sufit jest wyłożony mylarem. Oraz drugie pytanie. Jakie roślinki polecacie do tego wymiaru boxa, dodam, że będzie to moja pierwsza uprawa, także chciałbym coś dla początkujących, i jakie plony z tego można uzyskać. Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tą lampe sobie odpusc, kup nową z normalnym reflektorem i nowym balastem bo to co wysłałes to stary zajazd holenderski. Co do mocy to 250 wystarczy ale dałbym tam 400w zbierzesz więcej palenia. Jak masz kase to kup cyfrowy balast jak nie to magnetyczny. Co do odmian ja bym wziął automaty ale musisz wziąc pod uwage że wymagają szczególnej troski na wegu, jak zapewnisz im odpowiednie warunki to bedzie spoko, jak coś zjebiesz to będa karły. Plony są uzaleznione od wielu czynników i na to pytanie Ci nikt nie odpowie, jednak 300g przy 400w lampie jest do zrobienia. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie spali, tylko musisz miec na tyle mocny wyciąg żeby w boxie bylo max 29 stopni, ewentualnie mozesz wsadzic zarówke w cooltube jednak kosztem rozproszenia światla bo cooltuba ma slabszy reflektor. masz juz wentylator ? nie jestem w stanie sie wypowiedziec co do żarówek "dual" nigdy nie używałem.

 

W sumie co do automatów to musisz sam sie zastanowić, normalne odmiany nie mają genów ruderalisa, mają mniej lisci. Jak nie zalezy Ci mocno na czasie to wez normalna odmiane zbiory bedziesz mial w podobnym czasie maksymalnie pare tyg pozniej.

 

http://allegro.pl/lampa-sodowa-hps-400w-osram-plantastar-dual-gratis-i5029724925.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+