Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Usychanie liście prawdopodobnie niedobór potasu


loti990

Recommended Posts

Jest to 80 dniowy automat russian auto od niedawna liście zaczęły usychać zaczynając od końcówek aż do całego liścia + do tego wolno rosła na innym forum napisali mi że to przenawożenie i żeby zrobić flusha tak więc zrobiłem ale po tym wzrost się zatrzymał i łodygi stały się czerwone podejrzewam niedobór czegoś z n/p/k. Wczoraj podlałem 0.5 litra wody z 1g plantonu k znów zaczęła rosnąć i zapach stał się mocniejszy. Tak więc co teraz robić ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Roślina powoli zbliża się do końca. To naturalne że wysysa potrzebne składniki z starych liści. To co u Ciebie widać to zwiększone zapotrzebowanie na Potas.

Ten nawóz co podlałeś to nie bardzo do konopi, to jest straszna chemia a Ty to będziesz palił. Na przyszłość jak nie chcesz wydawać kupy kasy to polecam taki komplet nawozów: BIOBIZZ TRY-PACK INDOOR ZESTAW BOOSTERÓW I NAWOZÓW 3x250ML + dobra gleba a wynik będzie zadowalający :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli zostawić tak bo na razie fundusze nie pozwalają na dokupienie dodatkowych nawozów. Jedynie to co mam. A co z wolnym/zatrzymanym wzrostem bo nowe listki nie rosną. Czy już przestały a teraz topy będą puchnąć? A co do tego zestawu to wszystko co będę potrzebować z nawozów posiadam ziemię BioBizz All mix 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Liście się nie zregenerują ;) Roślina z nich resztkę wysysa, oberwij je bo nie bardzo wiadomo czy jest poprawa, a te które są tylko do połowy suche to przytnij. Jest to 80 dzień, to automat, więc jego koniec jest bliski, lupa/mikroskop w dłoń i przyjrzyj się trichomom, jak mleczne to ścinasz, jak przezroczyste to jeszcze czekasz :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+