Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AK47 by Orocha+małe pytanko


Orocha

Recommended Posts

Mam taki problem, zrobiłem sobie boxa, a właściwie szklarnie( ścianki z agrowłókniny) o wymiarach 40cmx80cmx106cm, do tego zamontowałem 4 żarówki po 1600 lm (wychodzi 6400) no i wszystko pięknie rośnie (auto AK47). Dzisiaj znalazłem kalkulator i wychodzi na to, że potrzeba mi około 16000lm- no i tutaj rodzi sie moje pytanie- skoro wszystko ślicznie rośnie to muszę dodawać żarówki/kupować HPSa?  

IMAG0170

IMAG0167

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powyciagane te rosliny. 4 zarowki na ta powierzchnie to malo. Ja mam 40x40cm swojego boxa i mam 6 zarowek, a i tak szalu nie bedzie. Mysl nad zmiana oswietlenia na HPS. Ewentualnie jeszcze doloz przynajmniej 2 razy tyle zarowek i jak najblizej szczytow one musza byc, a nie tak jak u ciebie. Inaczej szkoda pradu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

HPS jest do uprawy, zwykłe żarówki to w domu zamontuj bo szkoda twojego czasu, zainwestuj 100zł kup hpsa 150w i zaplacisz 15 zł miesiecznie za prąd wiecej a wyciagniesz 50razy wiecej niz jak masz dalej tak działac :) rośliny powyciągały się i zaraz przestaną ci rosnąć, przesadz do jak najwiekszych doniczek do poziomu 1 listków, nawet je przysyp.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Automata już dawno powinieneś przesadzić do większej doniczki bo Ci skarłowacieje i może 0,01g z niego będzie. Doniczka bez żadnych innych roślin. Nad CFL rośnie, ale marnie, więc jak chcesz jakiś wynik to HPS obowiązkowy.

 

Nie jest jeszcze za późno? HPSa będę miał dopiero koło 25 stycznia, przesadzam dzisiaj maks. jutro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+