Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

astma, alergia, uchyłki jelita grubego, stres...


Retic

Recommended Posts

Witam.

 

Jestem tu nowy, mam problemy zdrowotne i zwracam się do Was z prze ogromną prośbą o pomoc i doradzenie mi-tylko szczerze i poważnie bo jest to dla mnie bardzo bardzo ważne.

Mianowicie:

Mam astmę od urodzenia, brałem od kiedy tylko pamiętam wziewy, proszki, inhalacje itp na astmę i nic. Alergię mam na pyłki, drzewa, trawy, skazę białkową, sierść, kurz, pierzynę i milion innych ;( 

Nie dawno w szpitalu wykryli że mam uchyłki jelita grubego.
Paliłem kiedyś swoje i z ulicy to raz na nie wiem ile czasu czułem się fajnie a tak to (w 95%) miałem stres, trudno mi było oddychać, robiłem się blady jak ściana, kręciło mi się w głowie, miałem uczucie jak by mi serce z klatki miało wyskoczyć czułem się jak bym nie wiem co wziął-myślałem że zejdę (masakra)... Kładłem się spać i modliłem żeby nic mi nie było, po wstaniu czułem się lepiej i to o wiele-przez to mam zrazę do palenia i nie lubię tego... 
Palę papierosy od 13 roku życia czyli aktualnie minie w lutym 9lat.
 

Nie wiem jakie rozwiązanie macie-chodzi mi o jakąś odmianę/odmiany konkretną/ne na moje dolegliwości które niestety posiadam.

Dziękuję wszystkim z góry i serdecznie pozdrawiam, Krzysiek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj :elo:

 

 

 

Palę papierosy od 13 roku życia czyli aktualnie minie w lutym 9lat.

Rzuć palenie, to powoduje szereg bardzo nie korzystnych zmian w organizmie, właściwie w tym czasie co już palisz masz już smołę na płucach. 

Nie dziwię się iż masz problem z oddechem podczas palenia, są to objawy psychosomatyczne, masz astmę i jesteś świadom, a marihuana potęguje emocje podczas fazy.

Korzystaj z inhalatora - vaporizera tylko w ten sposób jesteś w stanie się wyleczyć. Tutaj tutorial jak się inhalować Jak palić z vaporizera - krok po kroku - Tutorial.

 

Absolutnie nie pal marihuany od dillera, szkodzi bardzo, na swoim przykładzie mogę podać iż w 2011 r ostatni raz zapaliłam grass od dilla i przez to miałam problemy własnie z oddechem.

To co są wstanie dodać go marihuany ludzie krótkiego biznesu to tablica Mendelejewa plus pleśń w najgorszym przypadku która jest w stanie wyrządzić spustoszenie w organizmie.

Dillerowi nie zależy ani na waszej fazie ani zdrowiu tylko kasie, i u niego nie kupisz dobrego grassu.

Tylko Bio marihuana jest w stanie poprawić stan zdrowia oraz spożywanie.

Inhalacją jest człowiek w stanie rozszerzyć płuca a w astmie to może być przełom. Nie jestem lekarzem i nie mogę bezpośrednio zalecić Ci inhalacji, ale mogę podać przykład iż mój mąż miał astmę w dzieciństwie, i odkąd pali nie ma jej po prostu nie jest chory. Nie inhaluje się lekami, nie ma problemu ze zdrowiem, uprawia sporty i dużo pali ganji.

 

Medyczne odmiany z dużym stężeniem CBD, producenci często podają ilość tej substancji, przez taką informację możesz dobrac pod siebie odmianę.

 

Co do alergii, to musisz bardzo dbać o czystość, ale korzystaj z naturalnych środków do czyszczenia tutaj masz troszkę opisane o eko życiu EKO życie - Czyli jak radzić sobie w Świecie chemii

 

 

Tutaj masz artykuły dotyczące jedzenia konopi 

Jedzenie Konopi - czyli przyjemna Faza jedzenia  

tutaj o tego typu sytuacjach gdy łapie się złe samopoczucie po paleniu Bad Trip - Jak wpływa na niego nasze życie a jak się jego pozbyć

Walka z samym sobą - jak zacząć zmieniać swoje złe samopoczucie

Pozytywne i negatywne skutki palenia suszu oraz jedzenia konopi.  

 

Nie wiem czy wiesz ale 80% alergii powstaje przez układ pokarmowy przez konserwanty zawarte w 80% produktów dostępnych na rynku.

Konserwanty z roku na rok przyspieszają i wzmacniają alergie u ludzi. Zmiany powstałe przez ciągłe dostarczanie konserwantów do organizmu są powolne, ale bardzo skuteczne.

Dlatego dieta jest sukcesem zdrowia, małymi krokami dasz radę się wyleczyć.Pierw zacznij od fajek, ponieważ papierosy zjadają Cię od środka, a Twoje życie przez nie jest już krótsze, nie warto sie truć.

Potem stopniowo zmieniaj nawyki żywieniowe, dodaj sport bio grass a za jakiś czas będziesz zdrowy.

Głowa do góry, małymi kroczakami dojdzie się do sukcesu.

 

:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie, fajki rzucić mogę-mam strasznie silną wolę pod tym względem (nie raz już nie paliłem bardzo długo). Jaki jest koszt zrobienia/kupna takiego inhalatora do grassu? Jakiś czas temu znajomy miał femi ak47 lał tylko wodą z biohumusem i miodem-przez miód była słodka w zapachu i smaku ale paliłem ją jakieś 4-5 razy, tak to jak kupiłem 1g od kogoś to starczył mi na pół roku-tyle grassu palę... Także potrzebuję czegoś na prawdę małego. I jak to jest z tym inhalatorkiem do grassu? Czytałem że kilka razy większa dawka thc jest=odlot ogromny?

 

Pozdrawiam i jeszcze raz gigantyczne dzięki  :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie pal automatów, automaty maja geny ruderalis który powoduje bóle głowy, są liściaste a zatem w nich jest więcej dymu który w problemach z układem oddechowym jest nie wskazany.
Vaporizer możesz kupić w każdym growshopie w różnych cenach. Inhalujesz się wtedy według swoich potrzeb, a układ oddechowy jest wtedy nie obciążony żadnymi szkodliwymi związkami.
W przypadku inhalacji vaporizatorem faza jest znacznie inna niż w przypadku palenia z lolka/fifki/bonga nie obciąża on ciała, tzn. nie odczuwasz negatywnego wpływu upalenia na organizm. Obciążenie organizmu jest znacznie mniejsze, czujesz większy high na umyśle, a ciało zostaje pozostawione w pełni sprawne.
Pomaga to w stanach depresyjnych i problemach z oddychaniem, inhaluje się parą, para za to ma wpływ na rozszerzanie płuc.
Zrób badania spirometryczne, i koniecznie rzuć palenie, jest u nas dział w którym i my rzuciliśmy palenie już trzeci rok leci :) od ostatniego dymka.
 
Im więcej THC tym większa faza - tak, owszem ale metoda palenia lub jedzenia może ją albo potęgować lub zmniejszać.

Paląc marihuanę do organizmu dostaje się ok 20-30% THC, a przy jedzeniu konopi (produkt konopny) organizm przyswaja 80% THC więc jedząc moc konopi jest dużo większa i dłuższa. Paląc przez fifkę uszkadza się płuca, ze względu na wysoką temperaturę oraz substancje smoliste faza jest trochę szybsza ale krótsza. 
Paląc z bongo faza jest bardzo mocna ale krótsza, bongo bardzo nie korzystnie wpływa na układ oddechowy jest większa możliwość torsji i złego samopoczucia.
Palenie lolka jest to najbardziej popularna metoda, ale nie do końca zdrowa dla płuc, dlatego vapek jest jedynym urządzeniem medycznego zastosowania palenia marihuany.
Jedzeniem konopi regenerujesz i odmładzasz organy wewnętrzne, przy długim przyjmowaniu leków regeneruje zniszczone organy. Jednakże aby jeść konopie warunek jest prosty BIO lepiej lać wodę odstaną i mieć ziemię spod pokrzyw niż lać cokolwiek ze sklepu.
W dziale przepisy konopne masz moje przepisy na Bio masła i na ogólnie zdrową żywność.

 

Palenie papierosów z marihuaną powoduje różne zmiany ciśnieniowe w organizmie, stąd często zawroty głowy, zimne kończyny kołatanie serca.
 
Co do roślin, medyczne odmiany są mniejsze np domina CBD crew która mieliśmy w boxsie jest medyczną odmianą, a jej wzrost nie jest duży więc mały box jest dla niej dobry. Prowadziliśmy Bio uprawę tutaj masz pamiętnik z uprawy.
 

Bio Tabs Domina Lavender 

 

:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+