Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl
Sign in to follow this  
Vito

OG Kush, Industrial Plant lub Critical + 2.0 - Który z nich byś wybrał po obejrzeniu nagrań pięknych topów?

Recommended Posts

W ofercie Dinafem wiele jest charakterystycznych odmian, które zdobyły uznanie krytyków i fanów na przestrzeni lat. Tym razem chcemy wam pokazać niektóre z nich z zupełnie nowej perspektywy, w postaci animowanego filmu o topach po wysuszeniu, w którym użytkownicy mogą podziwiać produkt końcowy tych tak uznanych odmian genetycznych. Który z nich byś wybrał po obejrzeniu filmów?

 

COGOLLOSVIDEOS_9_blog_full.jpg

 

OG Kush
 
Jedna z najbardziej znanych odmian, jaka istnieje w świecie marihuany. Jej genetyka powiązana jest z legendarnym szczepem ChemDawg, który skrzyżowaliśmy z hybrydą tajskiej Lemon i pakistańskiej Kush. Ślinka ci pocieknie, gdy zobaczysz wspaniały wygląd jej pąków, kompaktowych, żywicznych i o tak intensywnym i spowijającym aromacie.
 
 
Industrial Plant
 
Kolejny klasyk z naszego banku, doskonały przykład jakości i ilości, idealny genetyk dla osób poszukujących odmiany odpowiedniej do uprawy do celów komercyjnych. Industrial Plant firmy Dinafem to odmiana feminizowana Sativa / Indica, owoc związku pomiędzy Northern Lights i wybornej Skunks, oferująca silny efekt zarówno fizyczny jak i psychiczny.
 
 
Critical + 2.0
 
Prawdziwa mistrzyni i punkt odniesienia dla wielu uprawiających konopie. Ta wariacja Critical + jest silniejsza niż kiedykolwiek, dzięki skrzyżowaniu z odpornym na wilgoć fenotypem, który umożliwia uprawę w regionach o niekorzystnych warunków pogodowych. Roślina jest silna, o bardzo wysokiej jakości, łatwa w uprawie, z krótkim czasem kwitnienia, w wyniku którego powstają duże i ciężkie powlekane żywicą pąki. 

 

 

Critical + 2.0 Autoflowering
 
Druga generacja Critical + Auto narodziła się w wyniku żmudnego procesu selekcji, który trwał ponad dwa lata i w którym udało nam się jeszcze bardziej zwiększyć jakość tej super odmiany Dinafem. Topy są teraz znacznie bardziej spięte i mięsiste; a także wyglądają bardziej pomarańczowo, dzięki znacznemu zwiększeniu proporcji kwiatów względem małych liści. 
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palilem tu pokazane odmiany tylko nie Criticala 2.0 .  Raczej ja patrze na smak i moc palenia oraz zapach. to moje pierwsze miejsce palenia z tego banku to Critical+ i O.G Kush minimalnie na drugim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+