Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nawóz do roślin domowych


Gall Anonim

Recommended Posts

Witam wszystkich, szukałem po forum i niestety nie doszukałem się info na temat nawozu który posiadam. A więc tak, mam nawóz firmy Agrecol

dane z opakowania:

 Nawóz WE. Roztwór NPK 6-3-3 do stosowania w ogrodnictwie

Wieloskładnikowy nawóz mineralny przeznaczony do wszelkich roślin domowych. Systematycznie

stosowany zapewnia prawidłowy wzrost oraz częste i obfite kwitnienie.

6g azotu (N) całkowitego w tym:

2,6% azotu azotanowego

1,5% azotu amonowego

1,9% azotu amidowego

3% pięciotlenku fosforu

6% tlenku potasu

Wszystkie składniki rozpuszczalne są w wodzie.

 

I teraz chciałbym spytać czy ktoś już kiedyś używał tego nawozu?

Nadaje sie do gandy? Mówimy o New York City Desel Auto/fem.

Krzaczek na razie ma 3 dni tak więc nie dostanie jeszcze nawozu, lecz chciałbym wiedzieć już na przyszłość czy mogę go stosować bądź też kupić inny np. Biohumus (używałem wcześniej, niestety skończył się).

 

Z góry dzięki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, na forum jest kilka tematów z tym nawozem.

 

Nadaje sie do gandy?

Konopie to silne rośliny, można lać wszystko, ale czy warto ? Ja bym kupił dobry nawóz zamiast marnować 3 miesiące i lać cokolwiek... 

Tu masz cały zestaw nawozów za 41 zł ;) BIOBIZZ TRY-PACK INDOOR ZESTAW BOOSTERÓW I NAWOZÓW 3x250ML

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj,

ja używałem wielu nawozów firmy "Agrecol" mogę powiedzieć , że są dobre.

Pierwszy raz miałem z styczność z tą marką w 2006-gdzie zaczynałem z konopiami.

 

Pamiętaj konopie to nie są rośliny z "kosmosu" , jeśli odpowiednio dobierzesz dawki i będziesz podlewał co 2 lub 3 ci raz , to wszystko będzie OK.

A co do "nawozów do konopii" to nie ma takowych. Jest to chwyt marketingowy , który ma na celu "czarowanie" ludzi którzy wierzą bezgranicznie we wszystko co zobaczą lub usłyszą w reklamach.

 

Ale jeśli chodzi o Biohumus to nie kupuj (nie używaj) "Agrecol"a.

Prawdziwy jest tylko jeden Biohumus jest on firmy "EkoDarPol" i tylko ten jest w 100% organiczny ,

uzyskiwany z odchodów dżdżownic kalifornijskich.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Biohumus EkoDarPol w tym roku kupiony, jest katastrofą. Prawie zniszczyl mi dwa razy roslinki, bo prawie w ogole nie było w nim FOSFORU. Dawki byly co najmniej takie jak trzeba , a roslinki staneły i skarlały dwa razy (ta sama butelka) z pelnymi objawami braku fosforu na lisciach etc. Dopiero drugim razem ratunek przyszedl po odstawieniu i dodaniu GHE i to szybko. Nie znam tego towaru w innych latach , a moze poprostu zla dostawa, ale nie dotkne tego wiecej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+