Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 92W | Royal Bluematic, Blueberry AF


Recommended Posts

zawsze byłem tego samego zdania co joker

jeśli wiesz co kupujesz, wystarczy czytać skład  i umieć oddzielić chwasty od plew

jeśli chodzi o outdoor tylko ogrodnicze, są zdecydowanie najlepsze i najtańsze

konopie są bardzo nawozożerne, i łykają niemal wszystko i puszczają z tego niezły smród :-)

 

jeśli chodzi o indoor jeśli komuś nie zależy żeby wydać kilkadziesiąt złotych więcej lub/i się nie zna - to może wziąć sobie dedykowanego gotowca

 

największy jednak ściema to boostery, już sama nazwa jest myląca bo największego kopa dają zwykłe pierwiastki NPK podane w dobrej formie i dobrej ilości

 

dawno temu widziałem już takie uprawy że każdemu miska by opadła a były robione na 10 kg polifoska, ważona i miażdzona w mozdzierzy :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 62.

 

Podlałem w dniu 57 biobizzem. Dzisiaj przyjeżdżam oglądnąć pomidorki a tutaj chyba niemiła niespodzianka, w mojej "jungli" trochę pusto się zrobiło. jeżeli chodzi o liście. W niektórych plantach niektóre dalej są pożółkłe, opadły i te szczególnie na dole usychają. Co się dzieje? Poniżej foty:

 

dzień 62

dzień 62

dzień 62

dzień 62

dzień 62

 

 

Usunąłem siatke do trenowania, teraz lepiej widać jak to wygląda na zdjęciach

 

dzień 62

dzień 62

dzien 62

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Dawno nie pisalem... bo grow byl udany :D ciezko powiedziec ile tego wyszlo bo nie zrywalem calych plantow (i dobrze zrobilem bo dolne szczyty niezle jeszcze napuchly), zrywalem pojedyncze topy te najbardziej napuchniete. Ba jeszcze kilka jest i dzis na plancie(dzien prawie 90) ale to juz takie resztki. Mysle ze bylo ok 65g suchego. Poza tym smak i zapach zajebisty, moc typowa indica ostro upierdalajaca. Jutro dorzuce do galerii zdjecia z tej koncowki i mozna zamykac loga. Juz posadzony royal dwarf i kielkuja 3x auto black jack, moge je wsadzic do tej ziemi po blueberry? Tym razem 4 osobne doniczki, ale to zrobie kolejny log.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+