Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nawozy BioTabs, COCO i kilka pytań.


hermos12

Recommended Posts

Witam, z tego co wyczytałem na stronie producenta nawozów BioTabs można ich używać w COCO. Kilku Userów (niektórzy z tego forum) potwierdziło, że się do tego nadają. W sumie to super, ale jakie COCO najlepiej wziąć? Myślę nad COCO od Plagron bo już jest odpowiednio Zbufforowane. Czy takie COCO wystarczyło by przepłukać 3-4 razy porządnie zwykła wodą, czy tak jak nie pamiętam kto Sry, mówił że cały tydzień trzeba moczyć, odsączać i tak w kółko.Lepiej na 2m2 dać 16 sezonów w 15l i miesiąc WEG czy 25 sezonów w 11l. i 14dni WEG?
Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i bez przypału!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki wielkie, w sumie pomysł 50% biobizz light mix / 50% Plagron CoCo i na górę i dół kermazyt. Co by mi dało takie połączenie w porównaniu z użyciem samej gleby biobizz light mix. Dodam ze uzywac bede tylko BioTabs

 

Ten kermazyt sobie odpusc. Mozesz  zrobic eksperyment, niektore rosliny posadz w samej ziemi inne w mixie 50/50 ziemia coco a jeszcze inne w samym coco, bedziesz mial porownanie i wiebierzesz najlepszy sposob dla siebie.  :) Nawozow BIOTABS z niczym sie nie miesza   ;) dadza sobie swietnie rade same. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+