Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pomocy! Szybkie tętno po paleniu marihuany


imjustawesome

Recommended Posts

Witaj, palisz czyściochy czy z tytoniem mieszasz ? Jak mieszasz to nie rób tego więcej, my jak rzuciliśmy szlugi i zapalił bym teraz mieszankę to na 100% będę źle się czuł, zimne dłonie itd. Palimy wyłącznie czyściochy.

Nie pal tytoniu (jeżeli palisz). 

Nie pij alkoholu.

Wiesz co palisz ? Jest ogrom różnych odmian, gatunków, a tym bardziej nawozy użyte przy uprawie też robią różnicę...

Proszę na przyszłość dobieraj lepiej tytuł tematu. Poprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dokladnie nie wiem co pale, ale przewaznie sativy, czasem indica, alkoholu nie piję w ogóle piwa, wodka, nic, jedynie jak jakies wesele jest no to raz na rok moze :) ale ogolnie mnie to brzydzi, jaram zawsze z lufy, pale szlugi tzn zajaram sobie i lubie sobie na dobitke zapalic papieroska, ogolnie papierosy pale ale nie jakies tam ze paczka na dzien czasem 2 na dzien czasem wgl ale gdy mialem szczyt palenia to po 5-10 dziennie, MJ jaralem w wakacje dzien w dzien lub co 2 dzien i bylo ok bardziej to sie zaczelo po wakacjach  i teraz mam juz okolo miesiaca przerwy. Chce znow sprobowac niedlugo. Moge sie przyznac ze bardziej tetno mi skakalo po zwyklym paleniu po tym jak raz cząstke zajaralem :( ale to bylo dawno na poczatku wrzesnia. pozniej raz tetno skakalo, raz nie. byly to tylko 2 buchy czastki. Także tytoń rzuce, alkoholu nie tykam, dokladnej nazwy odmiany nie znam, zwykle sativki pale (nie jakies tam super hiper wykurwiacze, ale zawsze jestem ubity, jak i moi kumple weterani w paleniu ktorzy pala dzien w dzien od 2-3 lat. Jeszcze cos odnosnie witamin jakis, oprocz rzucenia tytoniu?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj.

 

Przede wszystkim, kondycja i dieta to podstawa.

THC zmienia percepcję u człowieka, dlatego odczuwasz wszystko bardziej intensywnie.

Tuż po zapaleniu rytm serca przyspiesza ale nie jest to wyczuwalne, chyba że wkręcimy sobie, wali mi serce.

Najczęsciej dzieje się tak gdy:

-posiłek przed paleniem był albo nie zdrowy albo go nie było wcale, dobrze jest zjeść coś pełnowartościowego

- palenie po cięzkim wysiłku fizycznym lub po stresach codziennego życia(dom,znajomi,praca).

- zioło zanieczyszczone bądź uprawiane w złych warunkach (możliwość pleśni)

-było palone z nieodpowiednich przedmiotów(fifka,bongo) blant z tytoniem

 

Co robić, jeżeli chcesz wzmocnić serce

-jedz siemie lniane, pij lub podprażaj i wcinaj, ja jem je do płaktków owsianych

-jedz rybę 

oba przykłady są wpływajace na poprawę pracy serca.

Pij dużo płynów przed dżumieniem, i w trakcie, jak łapie Cie suchota to i zapewne zaraz czujesz kołatanie.

Jedz szpinak, wędzone ryby

 

Odkąd palę tylko BIO grass, nie występują u mnie negatywne skutki, kiedyś i dym powodował dolegliwości.

Dlatego uprawa organiczna jest bardzo ważnym elementem w życiu palacza gdy pali dłużej.

 

Palenie z fifki... może być i również tego przyczyną, jest to nie zdrowa metoda inhalacji marihuaną.

Przez to do płuc dostaje sie i duża temperatura która jest nie zdrowa dla płuc, ale i substancje zawarte w konopi. np. nawozy i co gorsze jeżeli dillerski staff inne niebezpieczne dla człowieka składniki, ale dla kieszeni dilla korzystne.

 

Sport i relaks, najlepiej w jednym, zrelaksuj sie od czasu do czasu na basenie, popływaj poćwicz sobie.

 

Nic Ci nie będzie, konopia działa łagodniej od kawy, po wypiciu szklanki kawy rytm serca jest szybszy, ale nie wyczuwalny ze względu na to iż kawa nie jest psychoaktywna tak jak marihuana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...

Siemanko wszystkim mam pytanie zawsze po marihuanie, tzn nie zawsze ale sa takie okresy ze co jaranie mi wali szybko serce a czasem jest dluzszy czas ok, nie sa to bad tripy ale to strasznie wnerwia, nie da sie nacieszyc faza, i co zrobic zeby zawsze bylo ok a nie tylko czasem ? zeby tak serduche  nie walilo ? :D nieraz nawet przy tym samym rodzaju palenia strasznie wali a nieraz znow to samo i nie wali, zastanawialem sie czy nie brac magnezu, jakiegos kwasu omega3 ale nie wiem wlasnie, mialem badania krwi, moczu, ekg serca, echo serca, USG brzucha (wszystko ok oprocz lekko powiekszonej sledziony - norma do 12 cm ja mam ok 13,6cm ale lekarz mowil ze to wina mojego wzrostu 190cm, dno oka (profilaktyczne odwarstwienie siatkowki, ale juz jestem po przyklejeniu), wszystko oprocz tego dno oka wyszlo zupelnie ok, wiec moje pytanie co radzicie ? jakie witaminy itd brac ? mam tez lekkie nadcisnienie skurczowe tzn czasem 140 max 150 ale ogolnie jest w normie zwykle 120-130-5, odpada branie potasu bo potas mialem prawie w gornej granicy przy badaniu krwi, CO RADZICIE PALACZE?

 

...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Spróbuj krócej trzymać dym w płucach... czasem nie mogę ze śmiechu jak ludzie pół minuty się duszą trzymając... w dymie jest zawarty oprócz THC tlenek węgla(czad)  co w połączeniu z kilkoma kilkunastosekundowymi zatrzymaniami oddechu może doprowadzić do niewielkiego niedotlenienia serca a to z kolei powoduje przyśpieszenie jego akcji. Dodaj do tego lekki schiz i masz atak kołatania :P. Możesz też sprawdzić czy to coś ze sercem czy z mózgiem jednak... jak dasz radę przejść podczas tego "ataku" 100 metrów szybkim krokiem to serce działa prawidłowo. Ciśnienie twoje jest ok... mierzone ma być w spoczynku więc trzeba posiedzieć z 10 min przed pomiarem żeby "opadło" do spoczynkowego. Magnez możesz brać... nie zaszkodzi - najlepsze źródło magnezu dla sercowców - gorzka czekolada.

I nie pękaj ja z chorym sercem (migotanie przedsionków) palę już 5 lat, nadal żyję i czuję się lepiej niż nie paląc :P.

I pomyśl o waporyzatorze - eliminujesz ten czad z diety...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+