Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy z tego będzie przypał ?


yosumitshu

Recommended Posts

Siema, dzisiaj rano byłem na czeskim cieszynie po części do samochodu, kumpel kupił 5,5g jarania i chciał to przemycić, ja nie chciałem mieć z tym nic wspołnego (bo wcześniej miałem już przypał i mam zawiasy) więc poszedłem przodem sam, on szedł za mną 10-15 metrów, idiota chyba zaczał poprawiać majty bo tajniaki to zauważyły i szły za nami aż prawie do przystanka, tam postanowiłem poczekać na kumpla bo myślałem, że już przypału nie będzie i nagle wyskoczyły psy... Zaczeli gadać że nas widzieli i takie inne duperele i w końcu wyszło że kumpel jaranie oddał a mi grozili też przypałem że za współudział, w końcu jak zaczałem gadać że nic nie wiedziałem to przesłuchali mnie i puścili, że niby jako świadek tylko jestem. Czy z tego może być przypał ? Kolega nie jest bardzo rozumny i boje się, że zacznie coś gadać że ja też wiedziałem albo coś... Ja zeznałem, że dokładnie nie wiedziałem co ma, ale się domyślałem dlatego postanowiłem iść sam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zawsze odmawiaj zeznań, było to na terenie pl czy cz?

To że kolega coś miał to nie Twój interes, powtarzaj, każdy może coś mieć w kieszeni a nie musi o tym mówić nawet kumplowi.

Nic nie wiesz o tym, i nie masz nic wspólnego.

 

Nie schizuj sie, współudział, jaki współudział jak Ty nie wiesz nic :) wiesz ocb.

 

 Nie musisz udzielać, żadnej informacji policji, nie musisz się tłumaczyć dlaczego byłeś z kumplem, i innych informacji.

Zazwyczaj zastraszają.

Tylko gdy sprawa trafi do sądu wtedy powiedz to sędzi, to samo ze nikomu w gacie nie zagladasz i nie wiesz co kolega "tam"

miał.

Na dołku zawsze aż do nudzenia "odmawiam zeznań, odmawiam zeznań"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli bedziesz twierdził stale iż nie wiesz nic, nie masz pojęcia, odmawiasz zeznań to powinni odpuścić.

Masz już zawiasy, że nie ciągnie Cie do łamania prawa, i nie masz pojecia co znajomy ma w bieliźnie.

Kmiń, moga Cie wziac na świadka, ale i tak trzymaj sie wersji "nic nie widziałem, nic nie wiedziałem"

no, współczujemy ponieważ polska jest okropna pod tym wzgledem..

w innych krajach nawet mandatu byś nie dostał.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aha rozumie, a jeżeli przykładowo kolega zgodzi się na karę od prokuratora to podobno sprawy sądowej ma nie być (tak gadała, ta babka która mnie przesłuchiwała, mówiła też że mam szczęście, że tylko świadkiem jestem), jak tam trochę siedziałem to słyszałem, że prokurator zaproponował mu tylko 500 zł mandatu, więc powinien się zgodzić od razu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Może ktoś będzie miał podobną sytuację więc napiszę jak to się skończyło.

 

 

Kolegę wypuścili z dołka na następny dzień o około 14-15 więc siedział ~28h. Dostał chyba 6 stów mandatu, kuratora i zawiasy (pół roku / 3 lata). Wszystko wziął na siebie (dobry ziomek :D) Zgodził się na od razu na karę od prokuratora (na umorzenie nie miał co liczyć, przy przemycie i takiej ilości) ja za 1,8g (policzyli z tytoniem proporcje 1:1, 1 reklamówka zważona oraz samara) i dali mi dokładnie to samo ^,^ (1,5 roku temu)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+