Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Badania niezależne nad narkotykami


skuptirówek2

Recommended Posts

Witam, jestem psychologiem.

 

Na podstawie 5 letnich badań narkotyków wyciągnąłem następujące wnioski:

 

kokaina - Tworzy obiektywne wzory zależności emocjonalnych w stosunku do dawnych informacji, czyli poprawia pamięć - również pamięć naszej obecności w rzeczywistości w sensie historii planety. Efekt jest taki, że człowiek się czuje jak w innym kraju i "zjazd" "z kokainy do Polski" jest bardzo nieprzyjemny.

amfetamina - Bardzo słabej jakości narkotyk poprawiający do bólu wiarę w siebie. Może powodować niebezpieczne zawroty głowy związane z wyczerpaniem po długiej fazie aktywności.

mefedron - Wprowadza w stan pokory wraz poczuciem wewnętrznego spokoju. Poprawia semantykę w korespondencji.

marihuana - wprowadza relatywizm myślenia w stosunku do emocji, umożliwia kontakt pozawerbalny i pozwala na definiowanie ważnych obszarów życia. Np. w połączeniu z kokainą dała wniosek, że Polacy najwięcej tracą przez brak zdecydowania. To by się zgadzało z historią Polski, bo problemy naszego kraju się zaczęły od niezgody w sejmach szlacheckich i liberum veto.

tytoń - Tworzy poczucie fizycznej lekkości, czyli symuluje poczucie zysku. Główne zastosowanie to psucie rozdźwięku pomiędzy ważnym błędem w ziemskim handlu. Chodzi o to, że banknoty, ponieważ są lekkie, tworzą wrażenie, że są mniej wartościowe niż monety, które są cięższe. Efekt jest taki, że ludziom nie chce się zarabiać. Dla niedowiarków wystarczy przypomnieć wczesną historię Ameryki - to ciężar złota decydował o wartości.

 

Nie liczę na waszą współpracę, bo już kilka razy się tu przejechałem na banach przy różnego rodzaju eksperymentach, ale chcę żebyście wiedzieli że lubię Wasze forum. Zakładam że są to wnioski początkowe i temat ten będzie się rozwijał dla obopólnej korzyści.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

 

tylko skąd wziąłeś czystą kokainę ? :D 

Musisz wziąć pod uwagę zanieczyszczenie narkotyków w dzisiejszych czasach.

Marihuana po nawozach mineralnych a marihuana po nawozach organicznych uprawiana całkowicie bio jest inna w smaku, zapachu, działaniu.

 

Dodam o sobie:

Palę trawę na spoko 10 lat, mniej więcej tyle też ją uprawiam, tylko trawę, papierosy rzucone prawie 2 lata temu.

Dawno dawno temu próbowałem amfetaminy, metaamfetaminy, dopalaczy i innych chemicznych gówien...

Doszedłem do prostego wniosku że szkoda życia i pieniędzy na to i nigdy więcej tego nie tykałem, ale czyściutkiej kokainy (prosto z Kolumbii) kiedyś nie odmówię :)

 

Powinieneś jeszcze sprawdzić naturalne narkotyki takie jak: 

- grzybki halucynogenne (meksykańskie)

- szałwia wieszcza (ekstrakt)

Tylko pamiętaj by była z Tobą osoba która będzie pilnowała Cie.

 

Marihuana - są różne gatunki, np. haze, skunk, kush które działają całkowicie inaczej, ja uwielbiam palić haze, sprawia że mam ochotę działać i uwielbiam ten stan :) 

Główne rodziny konopi

 

 

ale chcę żebyście wiedzieli że lubię Wasze forum

Cieszy mnie to :) ale na przyszłość trafniej wybieraj dział na temat ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ciekawie zinterpretowałeś te używki, muszę przyznać że masz tu sporo racji

 

pewnie każdy doskonale o tym wie ale dodam bo nie było:

 

alkohol-

  • lekko euforyzuje i poprawia samopoczucie,
  • zaburza logiczne myślenie i mąci priorytety (sprawy istotne idą w zapomnienie i na odwrót - nieistotna rzecz może sprawić że skacze nam ciśnienie)
  • pogarsza zmysły
  • zobojętnia na bodźce zewnętrzne
  • zaspokaja chyba wszystkie potrzeby z piramidy Maslowa :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+