Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Piątkowe Degustacje Marihuany: Cheese


Macky

Recommended Posts

cheese_2_blog_full.jpg

 

KOMENTARZ DOT. ANALIZY FIZYCZNEJ: Super zwarte i żywiczne topy o bardzo owocowym początkowym smaku; nawet po 5 miesiącach utwardzania nadal są lekko lepkie w dotyku. Oglądane pod mikroskopem w powiększeniu 100x, trichomy są dobrze ukształtowane, mają piękne, długie i smukłe łodygi z duże, jasne lub mleczne błyszczące głowy. 10/10 jeśli chodzi o wygląd.
 
KOMENTARZE PO WYPRÓBOWANIU: Wyhodowana w Wielkiej Brytanii, Cheese był dla mnie podstawą przez długie lata. Każda firma sprzedająca nasiona posiada w swoim katalogu odmianę, ale niewiele z nich można porównać do oryginalnego Exodus Cheese! Jednak jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku Cheese Dinafem. Nie jest to 100% brytyjski Cheese, ale spełnia większość wymagań. Super owocowy zapach jest, główne noty Cheese premium też są obecne na wydechu. Dym jest bardzo gęsty i eksploduje w płucach, pozostawiając pyszny smak dojrzałego sera, zmieszanego z owocowym posmakiem, który pojawia się po chwili. Fantastyczna i bardzo smaczna odmiana, które daje euforyczny stan umysłu. Bliski oryginalnemu Exodus Cheese, ale w postaci nasion.
 
UWAGI KOŃCOWE: Właściwie ta odmiana zaskoczyła mnie, ponieważ jest bardzo podobna do znanej mi Cheese. Zapach, smak i aromat ... jest wszystko co ma być, ale efekty wersji Dinafem nie trwają tak długo, jak mógłbym oczekiwać od prawdziwej brytyjskiej Cheese. Jednak było to bardzo smaczne i skuteczne doświadczenie. Spośród wszystkich wersji Cheese jakich kiedykolwiek próbowałem ta sytuuje się wśród najlepszych i ma doskonałe efekty lecznicze, a to jest przecież najważniejsze. Czy jest to prawdziwa brytyjska Cheese? Odpowiedź brzmi "nie", ale to nie umniejsza korzystnych efektów leczniczych tego szczepu; tak więc w tej linii muszę powiedzieć: "Dinafem, wspaniałe dzieło, jest to fantastyczna odmiana rośliny leczniczej i na pewno znów ją zasieję. Dobra robota!".
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+