Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Witam :D

 

Przede wszystkim słowa podziękowania dla Pani Ambasadorki

 

Pragnę podzielić się moimi wrażeniami po masełku z w/w przepisu.

Użyłem 13 gr świeżych topków ładnie oszronionych z czwartego tygodnia flo, oraz 230 gr masła już klarowanego.

Sampla jednego spaliłem (z mojej staruchy), więc skoro próbka poklepała to stwierdziłem ,że nie mogę dłużej czekać na masło, no i dokonało się. :hemp_cook:

 

Z odpadu po produkcji dokonałem małego recyklingu jak w przepisie, robiąc suuuuuper czekoladę.

 

Masełka wyszło 214 gr.

 

Pierwsze dwa łyki czekolady troszkę mnie zemdliły bo była extra słodka (nie wiem czy za dużo czekolady, czy miodu) no i tłuste a u mnie z tym malutki problem,żeby coś tłustego przeszło mi spokojnie przez gardło (skrzywdzone dzieciństwo bo piłem tran).

 

Zerkałem na zegarek jak bym czekał na pierwszą gwiazdkę, no i pojawiła się faza nr.1 już po ok 20 minutach . Pierwsze wejście było mega. Nogi zaczęły same się uginać a w oczach i w bani lekkie oszołomienie ale przyjemne. Już po 30 minutach była faza nr.2 , która krótko mówiąc mnie rozjebała. Śmiałem się i cieszyłem jakbym snikersa opierdzielił w czasach PRL :D .

Loot śmiechu trwał przez dobrą godzinkę.

Po ponad dwóch godzinach weszła faza nr.3 , która  podobała się nie tylko mnie ale i mojej żonie najbardziej.Była to faza lewitacji :zen: . Oboje poczuliśmy niesamowite rozluźnienie każdego cm2 na ciele, a leżąc na łóżku i słuchając muzyki wydawało się ,że zaraz się uniosę jak budda.

Ten piękny chill out trwał w nieskończoność, umysł,ciało, cały ja , byłem gdzieś indziej, gdzieś skąd nie chce się wracać.... :happy: :happy: :happy:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Witam serdecznie mam małe pytanie do przepisu:

"Następnie do dużego garnka 5 litrowego, umieściłam świeżą roślinę i zalałam 3 litrami wody.
Wstawiam na średni ogień i doprowadziłam do wrzenia(ok 15 minut)
Po upływie czasu czynność wykonałam dwukrotnie"

Po tych 15min gotowania roślina została wyciągnięta z wody i wsadzona do nowej i znów zagotowana 2 raz i później 3? Czy po prostu była gotowana w tej samej wodzie gotowana jeszcze 30min ? 

Dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+