Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Macky

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • Replies 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...

proszę o rozwianie moich wątpliwości.

otóż.

kiedy robię drugie podlanie bactrex i orgatrex?

 

wg tabelki w piątym tygodniu, ale ten piaty tydzień nie jest brany jako pierwszy tydzień na flo? 

 

czy podlewam w piątym tygodniu?

czy podlewam w pierwszym tygodniu flo?

czy podlewam dopiero jak wykaże braki?

 

na razie jade na kranówie, nie śpieszy mi się z nawożeniem, bo rośliny wyglądają bardzo dobrze pod tym względem, nie do końca rozumiem tą etykiete.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, kupilem zestaw biotabs i w gratisie dostałem plagron sugar royal. Pytanie: Czy przy nawozeniu biotabsem moge podlać plagronem? Czytałem, ze nie powinno się mieszać nawozów. Wystarczy mi na dwa góra trzy podlania wiec c\y ma to sens? Da mi to w ogole cos czy nie ma to znaczenia? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

proszę o rozwianie moich wątpliwości.

otóż.

kiedy robię drugie podlanie bactrex i orgatrex?

 

wg tabelki w piątym tygodniu, ale ten piaty tydzień nie jest brany jako pierwszy tydzień na flo? 

 

czy podlewam w piątym tygodniu?

czy podlewam w pierwszym tygodniu flo?

czy podlewam dopiero jak wykaże braki?

 

na razie jade na kranówie, nie śpieszy mi się z nawożeniem, bo rośliny wyglądają bardzo dobrze pod tym względem, nie do końca rozumiem tą etykiete.

 

Ponawiam pytanie.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To co w zestawie startowym to jest komplet. Możesz dokupić boom boom. Zależy ile roślin chcesz sądzić bo ten zestaw startowy starcza na 5 roślin mniej więcej. Z resztą można to przeliczyć z opakowania. No i jak chcesz korzystać z Biotabsów w kolejnych uprawach to lepiej kupić większe opakowania.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+