Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

AutoPot - automatyczny system nawadniania roślin bez użycia prądu


Macky

Recommended Posts

AutoPot - automatyczny system nawadniania roślin bez użycia prądu

 

Chciałbym polecić to każdemu ! I zaawansowanemu growerowi jak i początkującemu.

Sam używam i system spisuje się idealnie.

 

Dlaczego ten ?

- nie zużywa prądu

- zero hałasu

- automatyczne podlewanie

- jakość wykonania

- nieograniczona możliwość rozbudowy

- prostota

- idealne do nawozów biotabs

 

 

Obejrzeć można te systemy jak się spisują w moich growlogach oraz w zdjęciach od znajomych z Holandii. (linki w moim podpisie)

 

Polecam

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Do mniejszych growboxów polecam zestawy Easy2Grow, mają mniejsze doniczki 8L i są połączone, minus że nie oddzielisz dwóch roślin od siebie zbyt daleko.

 

W większości growshopów są :) np. tutaj (rabaty na hasło trawka.org ) http://www.growshopjamaica.pl/search/autopot/?category=14,192

Taki jak mój zestaw w to koszt 499zł odjąć rabat, to wysyłka wyjdzie free :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 lata później...

Da się obejść bez tego ogromnego zbiornika na wodę i zastąpić go butelką z wodą która była by częściej uzupełniana? nie mam gdzie postawić tego zbiornika żeby się nie rzucał w oczy.

mam na myśli połączenie 4 donic np z 5l butelką i do tego 4 airdome do donic

https://grower.com.pl/pl/p/Easy2grow-Extension-Kit-2-x-8%2C5L-Akcesoria-Zestaw-do-rozbudowy-systemow-AutoPot/1926

https://grower.com.pl/pl/p/AirDome-AutoPot./2060

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, Panowie a ja się podepnę pod temat.

Mam dwa pytanka jedno kontrolne tj. zbiornik może być umieszczony ciutkę wyżej? tu chodzi tylko żeby było ciśnienie także chyba nie ma problemu co? i drugie pytanie to w podstawce jest praktycznie cały czas woda tak?i jak zejdzie to od nowa, ale donica jest cały czas w wodzie? Pozdrowionka;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 19.07.2016 o 21:11, ZOSTAW napisał:

Jaką pompę powietrza kupić żeby wyrobiła na  4 airdome (donice 8,5L)?

minimum:

PARAMETRY :

2 WYJŚCIA

WYDAJNOŚĆ - 180 l/h

MOC - 3 W

WIELKOŚĆ AKWARIUM - 100 - 300 l

ZASILANIE - 230V 50Hz 

+ 2xtrójnik

za 30 zł z przesyłką na aledrogo juz kupisz :)

a im wydajniejsza tym lepsza ale tylko z regulacją (zawsze w razie odwiedzin rodziny z poza matrixa decybeli mniej)... reszta zależy od pieniążka!

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 7/20/2016 o 20:33, kroljulian1920 napisał:

Witam, Panowie a ja się podepnę pod temat.

Mam dwa pytanka jedno kontrolne tj. zbiornik może być umieszczony ciutkę wyżej? tu chodzi tylko żeby było ciśnienie także chyba nie ma problemu co? i drugie pytanie to w podstawce jest praktycznie cały czas woda tak?i jak zejdzie to od nowa, ale donica jest cały czas w wodzie? Pozdrowionka;)

 

Pytanie pierwsze - No problem.

Pytanie drugie - Tak i  ogólnie są tam dwie maty jedna zapobiega wydostawaniu się podłoża z doniczki a druga kontroluje nadmierny wyrost  korzeni.

 

Pzdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+