Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

Elo

Zastanawiam się czy nie zacząć kiełkować nasion blackberry sezonówek ,ponieważ ta odmiana ma problemy z dojściem w PL ,,a od kilku tygodniu temperatura nie spada poniżej 5 ,, słońce ładnie grzeje ,dzień się wydłużył ,, może już czas z tą odmianą? Potrzymałbym z tydzień w boxie i na out pod butelke co wy na to??? Ja już nie moge doczekać się sezonu i niecierpliwie się może to zły pomysł? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mysle ze, troche zawczesnie polecalbym polowe marca i poczatkiem kwietnia na out, Z doswiadczenia wiem ze, roznie bywa z pogoda w marcu,

 

Mam pytanie nieorietujecie sie kiedy najlepiej wystawic w uk? Jestem tu pierwszy rok i nieorietuje sie jak jest tutaj z pogoda

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam

 

Mam już 4 uprawy za sobą i zawsze z pestek regular feminized.

Teraz wziąłem duży pakiet z Otwartej Pestki i są tam tylko jedne pestki feminizowane i na dodatek większośc to automaty.

 

Nie wiem czy mam wybrać coś z tego czy zamówić pestki feminizowane.

 

- outdoor mix regular x 5

- AK47 automatic regular x 3

- Low Ryder AK47 automatic regular x 10

- Palmeiras automatic feminized x 3

- Ducks Foot, Low Ryder AK47 automatic regular x 15

- Indoor Mix regular x 15

- Swiss Mix regular x 15

 

 

W 3 uprawie spraktykowałem LST, w 4 TOP i FIM.

Rośliny teraz mogą rosnąć maks do wysokości 80cm. Jeśli bym chciał to mogę zyskać jeszcze dodatkowe 50cm.

 

Nie wiem co posadzić teraz. Nie wiem czy automaty można trenować i jak różni się uprawa automatów od nieautomatów.

Nie wiem czego się można po nich spodziewać.

Mój cel to maksymalizacja plonu. W tej chwili otrzymuję 0.25g/W z 250HPS

 

Pomocy - proszę :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Mam już 4 uprawy za sobą i zawsze z pestek regular feminized.

albo reg albo fem ;) 

 

Ja jestem przeciwnikiem automatów, tylko w PL schodzi ich taka duża ilość :/ 

Automaty są wrażliwe na stres, jak na początku je zestresujesz to przez całe życie rośliny będzie się to odbijać, więc w grę wchodzi jedynie LST. 

 

Reasumując: Automaty są beee i fuj fuj hehe takie jest moje zdanie ;) 

 

Wymienione przez Ciebie odmiany są pokazane w growlogach na forum, o AK czy LR to pewnie kilkanaście stron znajdziesz ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spotkało mnie to, czego zawsze się obawiałem, czyli zhermione rośliny. Są to automaty Northern Light Blue. Były 4, dwie przed chwilą wykarczowałem. Pytanie: Czy doprowadzić hodowlę do końca? Zaznaczam, że do końca zostało około 5 tygodni, a jajca nie występują gęsto. Czytałem gdzieś o tym, że można by je regularnie kastrować. Póki co właśnie to zrobiłem. Topy są już dość solidne, więc szkoda będzie mi je zamordować. Obstawiam, że mimo dobrych chęci właśnie to mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wykastrowałem je już drugi raz dziś, tzn. doszukałem się tego co pominąłem za pierwszym razem. Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że objawy hermienia nie występują na głównych topach oraz, że było tego naprawdę niewiele. Vito, myślisz, że mocno rozwinięte topy, gdyż moje takie są, mają większą szansę dojścia?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+