Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da radę w 4 tygodnie wychodowac automata?? Wiem ze automaty sa fotoobojetne ,,ale jak bym pominął okres wegetacji i od początku naświetlał 12/12 było by cos z tego?? z tego co wiem tak się przyśpiesza rozwój sezonówek pod lampami ze skraca się okres wegetacji i przyśpiesza tym samym dojście do harvastu . Wydaje mi sie ze w automatach to nic nie zmieni pominiecie wegetacji bo i tak bedzie rósł swoim tempem ,,ale moze sie myle.. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak myslalem ;] a jak bym polecial z sezonówką od poczaatku 12/12 to by mial karzelka malego ale doszedl by szybciej czy tyle samo co normalnie tylko ze malutki by był ? 

Jak puszczasz sezonówke 12/12 od pestki to czas do harversu to ok czas kwitnięcia danej odmiany + jakies 2-3 tyg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mi sredni 14-18 dni trwalo zanim zaczely pokazywac preflowery (indi szybciej sati pozniej) 12/12 od poczatku oczywiscie. wiec mozna powiedziec ze jak nie planujesz wega dluzszego jak tydzien to wnioski same sie nasuwaja. dotego np critical sensi star dojzal w 55 dni wiec mozna powiedziec ze sie wszystko zamknelo w 70 dni. i nie ma co porownywac af do normala. jakosc ilosc zeszta sami wiecie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+