Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

O 25.08.2016 o 15:23, Mała napisał:

Właśnie niedawno robiłam gotowalo się w maselku przez jakieś 10 min i zrobiło się brązowe - co zrobiłam nie tak? Help

zostało po prostu spalone, najlepsze masło to masło klarowane wtedy nawet przy większym ogniu nie przypali się. Masło musi być ogrzewane dlatego gotuje się najmniejszym ogniu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Picie czekolady na gorąco z dodatkiem masła konopnego rzeczywiście daje pożądany efekt, ale nie do tego stopnia, żebym stracił trzeźwość umysłu. Po wypiciu takiej gorącej czekolady jestem i czuję się w stanie lekkiego odurzenia i jednocześnie podniecenia...

W internecie przeczytałem, że efekty działania THC i doznania zależą jednak od wielkości dawki, drogi użycia, cech osobowości i stanu emocjonalnego osoby zażywającej marihuanę. Bardzo często marihuanę łączy się z alkoholem w celu spotęgowania efektu euforyzującego.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Witaj parę dni temu gdy pierwszy raz robiłem masełko wszystko wyszło jak należy robiłem je z liści drugim razem zrobiłem je z 10 słabej jakości topów według twojego przepisu: 

ku mojemu zdziwieniu nie działało ale cóż mówi się trudno nie poddaje się tak łatwo. Postanowiłem że spróbuje z dobrej jakości palenia i z tego właśnie przepisu. 2 topów podprażyłem na patelni, rozpuściłem masło klarowane 70g na najmniejszym ogniu rozpuszczało się coś koło 3-4min i wrzuciłem palenie i znowu nie miła niespodzianka wszystkie topy spaliły się... Gdzie mogłem popełnić ewentualny błąd bo chce powtórzyć wszystko dzisiaj a nie chce znowu zepsuć palenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Wlasnie skonczylem robic maselko. Uzylem 8g suszu (brazowe topy) i 150g masla klarowanego , po rozpuszczeniu masla dodalem podprazony susz , co jakis czas mieszajac na tycim ogniu. Po 60 minutach zmielone topy poczernialy to dobrze czy zle ? Maslo ma kolor brazowy wydaje mi sie ze to przez kolor suszu, maslo bylo klarowane wiec nie powinno sie przypalic. Mogłem cos zepsuc?   Co o tym sadzicie ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+