Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pytanie do znawców - co to za odmiana ?


spodekodszklanki

Recommended Posts

Nie oczekuj ze ktos wskarze ci odmiane patrzac na zdjecie krzaczka bo to nierealne. Skoro niedawno zaczal kwitnac to wydaje mi sie ze bedzie gotowy 30-40 dni wszystko zalezy od genow i pogody. Plon na moje oko +/- 25g

Jako świeżo upieczony grower liczyłem na więcej bo wygląda na wielkie krzaczysko. Ziarenka miałem AK47 i passion1(automaty) plus dwa gratisy od sklepu. Wszystkie pozostałe zniszczył mróz i tylko ten jeden się ostał :mad: i podejrzewam że może to być ten właśnie gratis bo na AK47 albo passion1 mi to nie wygląda

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie ważne jaka odmiana ważne że zdrowa i będzie czym płuco nacieszyc;)  Ja to lubie takie niespodzianki z no name-ów. Wsadzasz gratisową pestke myślisz ze pewnie dodali najgorszy syf a tu  zaskoczenie ;) Tak czy siak dbaj podlewaj a i plon będzie zadowalający. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie

Byłem na spocie i moja roślinka jakby wogóle nie drgnęła. Co prawda były pochmurne deszczowe dni i temperatura spadała do 15 C. Jest to moja pierwsza uprawa. Roślinka poszła w glebę w pierwszym tyg kwietnia i tylko ona przeżyła. Wygląda co prawda ładnie i okazale ale martwi mnie że słabo kwitnie. Ma cienkie białe włoski (taki 1-2mm) i tyle. Pewnie za dużo się naczytałem o tym jak rosną szybko automaty i liczyłem na dobre plony już początkiem czerwca. Podlewałem biohumusem forte (w maju) a cały czerwiec lałem plankton K. I tak sobie czekam. Powiedzcie mi jest się czym martwić ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Automaty - liściaste i nie takie szybkie na outdoorze ;) Biohumus - nawóz naturalny, Plankton K - nawóz mineralny (chemia). Nie powinno się tego mieszać. Automaty są wrażliwe, więc każdy stres a na outdoorze o niego bardzo szybko powoduje opóźnienie u rośliny, a w przypadku automatów to się odbija na plonie. 

Także skończcie już z tymi automatami, to jest syf a nie roślina, ma same minusy a te niby szybkie palenie to gimbaza wymyśliła... ja nie palę liści i wolę normalną odmianę poszukać na out, typu Passion itd.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+