Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Tytoń + Piwko?!? :D


RibukiCzyNajki

Recommended Posts

Witam, proszę abyście wzięli ten wątek na poważnie.

Ostatnio w mnie na "rejonie" (łazarskim) zrobiło się modne palenie tytoniu z np. wódką, spirytusem itp.

Wysypują tytoń na blaszkę i np ogrzewają na piecu, kaloryferze albo na słoneczku.

Ja mam pytanie, czy robiąc to samo z piwkiem też dostane efekt "domowego dopalacza"?

Proszę o poważne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To w tym śmiesznego ze czlowieku w jakiej desperacji musisz byc ze kminisz taki rzeczy .Moim zdaniem idealnym dla ciebie rozwiazaniem jest pier********e w łeb młotkiem o wadze co najmniej 10 kg lżejszy nie pomoże :) Nie musisz dziekowac za pomoc :)

 

Ehh, tobie bardziej należy się pierdolnięcie luja z całej epy w ryj. "Proszę o poważne odpowiedzi.", wystarczy umieć czytać i nie nabijać sobie postów bezsensownymi postami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po pierwsze to jest forum konopne.. nie dziw sie z taka reakcją bo każdy zdrowo myślący tu użytkownik nie toleruje takich opcji tupu dopalacze.

 

nie wiem na jakiej zasadzie to działa i jakie reakcje tam zachodzą ale jak sam napisałeś (wódka, spirytus) to wysoko procentowy alkohol więc z piwkiem Ci nie pyknie.

 

zachęcam do racjonalnego myślenia i odstawienia substancji kopiących głowę.

jak dorośniesz to zapraszamy ponownie. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+