Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Konkurs zakończymy 15.06.2014 jeżeli ilość uczestników wyniesie minimum pięćdziesiąt 

 

 

Faktycznie, 50 użytkowników hehe to nie facebook że każdy klika co popadnie  :laugh: Proponuje odejść całkowicie od limitu użytkowników i pozostać na dacie 15.06.2014

W przeciwnym razie faktycznie konkurs nie ma racji bytu bez terminu zakończenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja zaś bardzo cieszyłbym się z waszej współpracy z "Bebook Flavour".

Dlaczego akurat wybrałem jego? :D

Fajnie było by znajeźć w waszym sklepie pestki jakiegoś polskiego breedera a Bebook jest moim faworytem :D

Cieszy się dużą popularnością dzięki swoim pestkom "Lemon Haze" o cytrynowym smaku jak i również szerokim asortymentem roślin w wersji z autofloeringiem :D

Polecam go w 100% :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o sezonowe odmiany to napewno warr,który stworzył ziarna bardzo wysokiej jakości i sprzedaje ziarna po uczciwiej cenie,dodam że jest polskim producentem a takich trzeba wspierać ! Według mnie najlepszy polski producent. Rośliny pierwsza klasa zarówno OUT/IN. 

 

Jak AF to tylko norden seeds,w tamtym roku byłem mile zaskoczony wielkością topów na automacie,gorąco polecam bo to naprawdę dobrze rokujące seedbanki.

 

Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość ZieloneNasiona.pl

Witam, dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i przepraszamy za opóźnienie. Co do ilości uczestników mieliśmy nadzieje że będzie ich więcej :( Z powodu małej ilości uczestników będzie nam ciężko wybrać trzeci bank jednak weźmiemy wasze głosy pod uwagę. 

 

 

Wygrani:

 

- dzejson p

 

- 3maj100lca

 

- toksyna 

 

Serdecznie gratulujemy wygranej ! :) 

 

Kody z wygraną 100 zł i kody rabatowe -15% roześlemy do niedzieli 22.06.2014

 

 

gallery_41273_648_23504.png

 

 

WWW.ZIELONENASIONA.PL

 

Nasiona Konopi | Marihuana Nasiona | Nasiona Marihuany - Zielone Nasiona

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+