Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Finola, Maroc, Chocolate Skunk, Cheese Berry, Bubble Gum, Speed Bud Auto, Auto White Jack, AK 47 x Short Term Amnesia, Hollands Hope


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

ładny zagajnik hehe co do szkodników to zwalczaj jak najszybciej, w dziale szpitalu jest temat o szkodnikach, zawsze też można nabyć preparaty bio np. KONCENTRAT OWADOBÓJCZY SPRUZIT PEST FREE 50ML ; Preparat owadobójczy w spray'u Brimex 400ml ; w zwykłym ogrodniczym też powinno coś być, ale pamiętaj by nie kupić chemię tylko naturalne środki.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Szybki Up tak dla może nie oka co umysłu 

 

kwitną jak szalone ;)

 

Finola , hollands Hope ( dała dwa ziarna HH x Swiss Mix ) , NName = dziki się wk..wiły i krzaki wyrwały.No cóż bywa , reszta idzie do przodu 

 

Z HH , który leżał na glebie ze dwa dni oberwałem topy i wyszło jakieś 4o gram ;)

 

gallery_28717_799_250902.jpg

 

gallery_28717_799_668279.jpg

 

gallery_28717_799_160719.jpg

 

gallery_28717_799_11426.jpg

gallery_28717_799_189672.jpg

gallery_28717_799_661841.jpg

gallery_28717_799_844334.jpg

 

Co by reszty nie spotkało to co powyżej przytargam tam spocone koszulki z pracy ;) Zawsze sikam tam ale jak widac tu nie nasikałem XDDDD

 

Mikoryza się pięknie rozrosła także zero niedoborów , wręcz nie które się przenowoziły.Nawóz się skończył , ale że są tam tabsy to już do końca lecą bez niczego , nawet wody ;)

 

Na dwóch krzakach ( czysta sativa ) ( Indica/stativa 50 /50 ) dwa ogniska pleśni przez nie sprzątane liście i dośc dużą wilgotnośc ze względu na położenie takie gdzie ścina się nagrzana ziemia z zimnym powietrzem w nocy , i mam mgłę na spocie ;)

 

Krzaki pokazują takie zapachy że jestem zachwycony , jedne cytrusami , drugie paliwem rakietowym ( Maroc ?) , są też zapachy kwiatów czy czegoś słodkiego.

 

OM!NOM!NOM

 

Przędziorek coś tam dalej działa ale mam go gdzieś , słabo mu idzie  XD

 

 

Drugi Up z fotami makro , za dnia  itd. wieczorem

Edytowane przez uszczelka
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+