Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Finola, Maroc, Chocolate Skunk, Cheese Berry, Bubble Gum, Speed Bud Auto, Auto White Jack, AK 47 x Short Term Amnesia, Hollands Hope


Recommended Posts

Tlen to wiem że może zdziałać źle na ganję bo w końcu utlenia różne związki.Muszę doczytać na ten temat ;)

 

Masełko pokonało mnie wczoraj , zjadłem za dużo plus kumulacja z dnia wczesniejszego , usnołem jak dziecko , wstałem pozytywnie wyspany i zresetowany.Bardzo mnie to cieszy że ganja wpływa na reg. hormonalną w org. i mi pomaga powrócić do stanu i nastroju stabilnego po takim fajnym resecie raz na ile.

 

Medical Power <3

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Update :

STA x AK 47 kosa.

DR x AK 47 , kosa bo pleśń.

Sbr x AK 47 kosa bo pleśń i w miarę gotowe.

Auto White Jack pełna dojrzałość , kosa.Zero pleśni , jako jedyny razem z BubleGumem wykazał budowę topa bez liści , zbitą jak u indyjek , pachnie równie kozacko , w automaty reg. z pestka shop nie ma co inwestować.

BubleGum , pleśń , częściowa kosa.Opryskany roztworem wodnym Chlorynu Sodu , eksperyment bo  to silny utleniacz zabijający grzyby , wirusy i pleśnie.Żywicy ani liści nie ruszył oprysk nie ruszył.

 

Brak zdjęć wysiadł aparat.

 

Będą zdjęcia Speed Budów , które jeszcze dochodzą i BubleGum'a , który rośnie jeszcze.Oraz suszu jak już się zrobi.

 

Pozdro!

 

 

Ps. Palenie mokre stestowane , fazka z bubleguma siada na 1,5 godziny , więc liczę że po curringu miesięcznym będzie dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kosa  obu Speed Budów bo pleśń.

 

BubleGum cały został pożarty przez pleśń , 7 dni i ni ma krzoka  :zen: Coś mogłem uratować ale olałem to , niby w maśle bym się szarą pleśnią nie potruł ale po prostu się pogodziłem ze stratą.

 

Zdjęcia będą ale samego suszu  :indiana:

Tyle napiszę że krzaczki osiągły swój genetyczny wzrost i zgadzał się czas kwitnienia podany przez producenta.

 

Sezonówy mają jakieś niedobory lub delikatny problem z PH.Środki liści są żółte.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+