Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana, rozpoznawanie schematów i efekt „haju”


Gość joker

Recommended Posts

Temat bardzo ciekawy poruszył mnie

bo otwiera oczy na stan jakim jest "haj" z punktu widzenia na to patrząc naukowego

nigdy nie brałem tego tak pod uwagę ale jest w tym cała prawda ze marihuana otwiera oczy na to co nas otacza sam mam taki przykład nie lubiłem muzyki typu dramembeis (nie wiem czy dobrze napisałem)

a po spaleniu zaczeła mi podchodzić jak kumpel zapuśćił miałem uczucie zwiększenia czułośći na dzwięk i całkiem inaczej brzmiała ta muzyka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To jest efekt psychodeliczny. Możemy mieć wnik w głębie pewnych spraw, spojrzeć na nie z innej perspektywy. Czasem nabrać dystansu, innym razem go stracić i przejmować się.

Będąc upalony często dostrzegam i podziwiam fraktale jakie tworzy natura.

 

fractal-tree3.jpg

fractal-plastic.jpg

broccoli-1.jpg

pinecone2.jpg

fractal-ice.jpg

źródło : http://www.mnn.com/earth-matters/wilderness-resources/blogs/14-amazing-fractals-found-in-nature

 

Ciekawe jest uczucie kiedy siedzisz zupełnie sam w ciszy na łonie natury. Nie myślisz o niczym tylko patrzysz. Patrzysz ale nie skupiasz wzroku na niczym konkretnym. Wtedy uświadamiasz sobie że fraktale są wszędzie i tak naprawdę wszystko jest fraktalem.

 

Prawdą jest że po marihuanie wspaniale się medytuje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+