Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Konopia - a sport, czyli aktywność fizyczna trawkowicza.


Ambasadorka

Recommended Posts

Witam Wszystkich Serdecznie

 

paker_120.gif Czy Trawko'wicze uprawiają sport?  paker_120.gif

 

I czy konsumpcja konopi ma pozytywne czy negatywne skutki w efektach ćwiczeń.

 

med_gallery_27223_640_87408.jpg

 

Dziś troszeczkę o zdrowotności, mianowicie czy konsumpcja trawki powoduje pozytywne skutki czy negatywne podczas wykonywania ćwiczeń.

Mój test polegał na tym, aby sprawdzić czy aktywność fizyczna podczas ćwiczeń jest zaniżona czy tez nie oraz efektywność wykonywanych ćwiczeń pod wpływem suszu, vaporizera oraz jedzenia.

 

Zacznę od mojej aktywności 4 dni w tygodniu poświęcam na bieganie, biegam co drugi dzień, po jednej godzinie.

Miedzy przerwami od biegu ćwiczę ćwiczenia siłowe. Przy okazji zaczynam medytacje i jogę.

 

Moja przygoda z ćwiczeniami pod wpływem zaczęła się po prostu czysto spontanicznie, po puddingu czekoladowym na drugi dzień po zjedzeniu faza jeszcze mnie trzymała, a miałam biegać więc pobiegłam na fazie.

 

 Biegnąc przez park, słysząc dźwięki ptaków, wiatru odgłosy są bardzo magiczne. Skupienie na naturze jest bardzo duże.

Bieg był przyjemny, nie odczuwałam dużego zmęczenia, a bardziej poczucie relaksu.

Ćwiczenia rozgrzewające i rozciągające były przyjemniejsze.

Jedynym minusem tego zdarzenia było to iż potwornie chciało się pić.

 

Skupienie na poprawności wykonywania ćwiczenia - coś wspaniałego czuć bardziej mięsień który się w danej chwili trenuje. Jak wiadomo, konopia wzbogaca emocje i odczucia.

 

I tak zaczęłam testować pierw po lolku, po lolku nie było energii na godzinny trening, ćwiczenia znacznie mniej efektowne niż przy jedzeniu.

Potem drugi raz również po lolku, nic się nie chciało. Wściekłym  wręcz było się iż tak obniża aktywność fizyczną, postanowiłam że sprawdzę kolejną metodę.

 

Spróbowałam po wapku - tutaj tez bardzo dobre efekty, poprawność wykonywania ćwiczenia, brak bólu przy rozciąganiu, dodatkowo umysł skupia się na wykonywaniu zadania niż na bólu.

Byłam w stanie zrobić więcej serii danych ćwiczeń. Należało jednak delikatnie wykonywać ruchy, gwałtowny ruch wywoływał zawrót głowy. Lekkość wykonywania ćwiczeń i relaks umysłu.Także tutaj idealne do jogi, callanetics, medytacji.

 

Ćwiczenia po jedzeniu - tu w zależności od ilości zjedzonego produktu konopnego.Faza jest czasem zbyt mocna by ćwiczyć, ale przy jedzeniu małej ilości zdecydowanie przyjemniejsza. Ćwiczenia stają się formą relaksu.

Minusem jest niestety suchość w ustach 1,5 litra wody koniecznie, za to plus jest dokładności z jaką się wykonuje ćwiczenie.

Również bardzo przyjemnie również pływa się w basenie.Przyjemne uczucie chłodu wody z lekkością i szumem - super relaksującą forma sportu. 

 

Po wysiłku i na fazie niestety jest uczucie głodu, dlatego warto zadbać o zdrowa dietę bogata w ryby,nabiał,orzechy,warzywa i owoce.

 

med_gallery_27223_640_1375964.jpg

 

Przedstawię kilka plusów i minusów ćwiczeń na fazie 

 

Plusy:

  • poprawność wykonywanego ćwiczenia
  • skupienie i relaksacja poprzez ćwiczenie
  • dodatkowe odczucia, czucie mięśni, serca itp.
  • uprawiając sport w naturze pełna relaksacja i masę pozytywnych dźwięków natury 
  • dłuższa efektywność fizyczna, ćwiczenia są łatwiejsze do wykonania 

Minusy:

  • nadmierna suchość w ustach
  • przy gwałtownych ruchach zawroty głowy
  • przy zbyt dużym upaleniu brak chęci ćwiczeń

 

A wy uprawiacie jakiś sport? I czy trawka przeszkadza w jego uprawianiu?

Zauważyliście jakieś różnicę?

 

 

:hemp_cook: Pozdrawiam :hemp_cook:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli wywnioskować można że pomaga przy zmęczeniu mięśni i relaksuje i rozluźnia po ciężkim wysiłku siłowym.

 

Bardzo dobry plus, w minusie - ćwiczę  z małym obciążeniem jedynie max 5 kg więc bardzo możliwe że również by mi się nie chciało dźwigać więcej.

Na siłkę widać nie nadaje się w trakcie, ale po może przynieść ulgę zmęczonym mięśniom .

 

Co do pac'mana po to na prawdę trzeba być sumiennym w diecie, można czasem przysłowiowo "konia z kopytami zjeść".

Zjedzenie dużej ilości słodyczy na pac'mana - w tym cukru białego, przyczynia się do spowolnienia metabolizmu.

A wiadomo w sporcie dieta to 70 % sukcesu 

 

Dzielnicowy - no to ładny widzę weekend był, pod "chmurką" i rozluźnił na cały przyszły tydzień. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

zawsze przed siłką buch na motywke musi być
rower tak samo zajebista sprawa :)

generalnie kazde cwiczenie wykonuje mi sie lepiej jak sie nie przesadze z iloscia tematu 
na pewno rozluźnia mięśnie nie jestem taki spięty w plecach jak byłem kiedyś swobodnie się poruszam 
co pomaga w rozciąganiu i leczeniu kontuzji 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+