Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Podmokły teren


pawnsteR

Recommended Posts

Badgrass dobrze mówi, ale może się mylić ponieważ nie doprecyzowałeś swojej wypowiedzi PawnsteR.

Teraz są tam bagna?? byłeś już rok temu na tym miejscu?? najlepiej znać miejsce od podszewki ,bo możliwe że teraz jest błoto i bagno, a w szczycie lata może wyschnąć wszystko w kilka dni do sucha i będzie wszystko ok :)

To nie jest zły pomysł, ale jeżeli to bagna stałe i podmokłe tereny kij wie jakie to pleśń to będzie podstawa...

co do odmian to raczej wszystkie powinny się sprawdzić.

robota spota na bagnach to jest cięzka sprawa :) sam robiłem kilka razy i ziemia to podstawa... żeby porobić kopce(takie co wytrzymają deszcz) potrzebowałem bardzo,bardzo dużo ziemi .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To nie sa bagna, poprostu jest tam troche stojacej wody w pewnej odleglosci, mysle, ze problem z nadmierna woda zostal juz rozwiazany. Waszym zdaniem, ktore z wymienionych odmian sa najlepsze jesli chodzi o nasz klimacik?

 

Zastanawiam sie nad "critical pride", "gold mery" i "outdoor star", co o nich myslicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja bym nie kierował się nazwami odmian i rysunkami na stronie breedera i sklepu (w Twoim przypadku thc-thc)

Wiadomo, co rusz to nowe crossy ,nowe nazwy,nowe geny .a moim skromnym zdaniem jeżeli chcesz uzyskać dobry wynik i nie martwić się za bardzo, to na outdoor proponuje klasyki takie jak passion,easy sativa,durban poison,skunk#1 :)

Ale widzę ,że Gold Marry i Outdoor Star to crossy tych odmian co wymieniłem wyżej więc ja osobiście śmiało mogłbym je wysadzić :)

pozdrawiam i liczę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+